Yandex Metrica

Vichy Göz Kremi

 Vichy göz kremleri erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesinde oldukça etkili bir cilt bakım kremidir. Kullanan birçok kişi tarafından aktif olarak etki gösterdiği kanıtlanmıştır. göz kremleri yüz bakımında tamamlayıcı yardımcı üründür. Hassaslık gösteren duyarlı cilt katmanlarına cilt bakımından ayrı bir uygulama ile beslenmesi gerçekleştirilmelidir. Vichy göz kremi anti aging özelliği ile cildin daha sıkı ve hacimli görünmesini sağlar. Çevresel etkenlerden kolaylıkla hasar gören cilt dokusu sarkma ve çökme gibi belirtiler ile tepkisini göstermektedir.Göz kremi cildin ihtiyacı olan bütün bakımı en kolay ve en etkili bir şekilde gerçekleştirmeye katkı sağlamaktadır.

Göz çevresi için özel olarak hazırlanmış formülü sayesinde Vichy Göz Kremi ürünleri her cilt tipine göre uygun bakımı gerçekleştirir. Yoğun iş temposu, stres, yorgunluk gibi durumlarda kendini gösteren gözaltı torbalanmaları, şişlik ve morluklar yaşlanma belirtileri ile beraber kötü bir görünüm oluşturur. Olgun ciltlerde meydana gelen kırışıklık ve ince çizgiler mor halkalar ve torbalanmalar ile cilt sıkıntılarının meydana gelmesini sağlamaktadır. Yetişkinler için kullanıma uygun bakımı sağlar. Nemsizlikten kuruyan ve kırışan ciltlerin eskiye dönmesine yardımcı olur.  Cildi pürüzleştirir ve ferahlatarak suyun ciltte uzun süre kalmasını sağlar. İnce çizgilerinin görünümünün kaybolmasını sağlar. Gözenekleri tıkamadan aynı zamanda derinlemesine temizlik yapar. Kırk yaş üstünde yaşlanma karşıtı bir uygulama gösterir.

Vichy Göz Kremi Ürünleri

Göz Kremi, cilt bakımını gerçekleştiren, besleyen ve onaran bir formüle sahiptir. Orta yaş grubuna mensup kişilerinin kullanımına uygundur. Göz bölgesi için etkileyici bir bakım sağlar. Hassas ciltlerde de etkisini göstermektedir. Gözeneklerin sıkılaşmasına ve yaşlanma belirtileri olan kırışıklık, ince çizgi, kazayağı,  morluk, kahverengi lekeler ve gözaltı torbalanmalarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cilde uygulanmasıyla beraber ilk olarak düzeltici bir bakım sağlar. Özel olarak hazırlanmış Vichy Göz Kremleri cildi yenileme özelliğine sahiptir. Günde iki kere uygulanması gereken Vichy Liftactiv Retinol Ha Yeux Eyes kafein ve koyu mor halkalara karşı savaşır. Vichy Liftactiv Retinol Ha Yeux Eyes kullananlar üzerinde etkisi kanıtlanmıştır.

Göz ve dudak Çevresi Kremi, göz ve dudak çevresinde işlevsellik sağlayan Vichy Göz Krem, özel başlığı sayesinde menopoz dönemindeki kadınlar için üretilmiştir. Menopoz döneminde hormonsal değişikliklerden ötürü hücreler daha hızlı çalışır. Bu nedenle cilt yüzeyinde sarkma ve mor halkalar gözlemlenebilmektedir. Gözenek yoğunluğu kaybı ve gevşemeye bağlı olarak karşı etki gösteren bu ürün göz ve dudak çevresinde meydana gelen çevresel hormonların etkilemesini yavaşlatır. Serinletici ve ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Formülü sayesinde yüz ovalinde ortaya çıkabilecek uzama ve sarkma gibi yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Yağsız içerikli bu Vichy Göz Kremi paraben içermez. Anti alerjiktir. Kadınlar tarafından kullanılan bu ürünler etkisini kanıtlamıştır. Termal su ile zenginleştirilmiştir.

9 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.