Yandex Metrica

Vichy Fondöten

Kozmetik ürün kullanıcıları günlük yaşantısında mutlaka kapatıcı olarak kullandığı ürünler vardır. Cilt yüzeyine yayılan renklendirici içerikli krem kıvamında ki fondöten cildin daha pürüzsüz ve güzel görünmesini sağlamaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan Vichy Fondöten cilt katmanlarına ve gözeneklerine zarar vermeden cildin kusursuz görünmesini sağlamaktadır. Normal, yağlı, karma ve kuru tüm cilt türlerinin kullanımına uygundur.

Günlük kullanıma uygun olan Vichy Fondöten ürünleri dış etmenler olan hava, kir, güneş ışınlarına karşı mükemmel bir koruma sağlar. Cildin pürüzsüz görünmesi için harika bir makyaj bazıdır aynı zamanda diğer kozmetik ürünlerin kullanılması için mükemmel bir zemin hazırlayıcıdır. Dış etmenlerin neden olduğu kırışıklık, ince çizgi, akne ve akne izleri gibi oluşan cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Vichy Fondöten ürünleri nin en önemli özelliği yüksek düzeyde kapatıcılık sağlamasıdır. Cilt tonunu eşitleyerek lekelerin ve izlerin kaybolmasını sağlamaktadır. Vichy Fondötenler içeriğinde bulunan güneş koruyucu özelliği ile cilt lekelerinin oluşmaması için etkili bir koruma kalkanı oluşturmuştur. Gözeneklerin tıkanmasını engeller ve cildin nefes almasına izin verir. Nemlendirme özelliği ile de yirmi dört saat boyunca kesintisiz nemlendirme sağlar. Dermatolojik testlerden başarı ile geçen Vichy Fondöten ürünleri araştırmalar esnasında kullanan kadınların %88’inde kapatıcılık seviyesinin yüksek düzeyde olduğu kanıtlanmıştır. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Vichy ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Vichy Fondöten Ürünleri

Vichy Kapatıcı Fondöten,Vichy Dermablend Fluid ileri derecede kapatıcılık sağlayan Vichy Dermablend Fluid tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Yüksek düzeyde kanıtlanmış kapatıcı özelliği cildin pürüzsüz ve kusursuz görünmesine yardımcı olmaktadır. Cilt tonunu eşitleyici formülü sayesinde tüm yüz ovali tek bir renk tonuna sahiptir. Yetişkinler için yüz bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Kadınların günlük olarak sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında gelmektedir. Tek kullanımda yirmi dört saat süren bir nemlendirme sağlar. Yüzde maske gibi kaba ve rahatsız edici bir şekilde durmaz. Cilt gözeneklerinin tıkanmasını önler ve cildin rahatlamasını sağlar. Su geçirmez özelliği ile kullanımı kolay ve pratiktir. İçeriğinde bulunan güneş koruyucu ile cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Farklı ton ve çeşitlere ayrılmaktadır kendi içerisinde Vichy Dermablend Fluid güneşten korunma faktörünüze göre seçenekleri bulunmaktadır. Sıcak yaz aylarında güneş altında dolaşırken yüz çevresinin yanmasına ve lekelerin oluşmaması için kullanılan bu ürünler cilt yüzeyinde bulunan lekelerinde giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cilt tonuna doğal bir parlaklık verir. Terleme hissiyatı uyandırmaz. İçeriğinde birleştirilen aktif bileşenler cilde herhangi bir alerji etkisi yaratmaz. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Vichy Dermablend Fluid sağlık bakanlığından onaylanmış formülü ile yapılan araştırmalar ve testler sonucunda Fondöten kullanan kadınların %95’inin memnuniyetini kazanmıştır. Bu ürünü kullanan kadınların %94’ü en çok ve en sık tavsiye ettiği ürünler arasında yer alacağını belirtmiştir.

6 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.