sadsad x
asdasd

Vichy BB Krem

Ciltte eşit bir cilt tonu ve kusurların görünümünde azalma sağlamak adına tercih edilen BB kremler gündüz bakım kremleri içerisinde genellikle en hızlı sonuç sağlayan ürünlerdir. Normaderm ve Idelia isminde iki farklı ürün sunan Vichy BB Krem serileri sayesinde ciltteki parlamalar kontrol altına alınır ve cilt ışıltılı bir görünüm kazanır. Hipoalerjenik olan ve paraben içermeyen Vichy BB Kremler, yağlı ciltler için önerilen Normaderm ve ideal cilt rengini öne çıkaran Idelia çeşitleri ile cilt güzelliğini gün boyu korumaya yardımcı olur.

Vichy BB Krem

Makyaj malzemeleri ve yüz bakım ürünleri gelişen kozmetik üretimiyle birlikte çeşitleniyor. Bu konuya dair yapılacak bir liste içine artık BB kremler de girebilir. Günün birinde böyle bir liste yaparsanız “Peki markaları ne olsun” sorusuna Vichy yanıtını verin. Çünkü Vichy BB Krem kendi kulvarında açık ara fark yarattı.

Kapatıcılar gibi bir makyaj kategorisinde yer alacak çeşitler içinde fondötenler mutlaka bulunacaklar. Çünkü bir makyaj malzemesi olarak fondöten ciltteki kusurları kapatma, cildin tonunu eşitleme ve makyaja zemin hazırlama işlevlerini görür. Bu görevleri ancak kaliteli fondötenler yapabilir. Şimdi bu kullanışlı malzemenin bir muadili var diye düşünebilirsiniz.

Blemish balm – lekesiz veya beauty balm – güzellik merhemi olarak geçen tanımlamaların kısaltması olan BB kremler tıpkı fondötenler gibi kapatıcılardır. Bu kremi renkli nemlendirici olarak veren tanımlamalar da okuyabilirsiniz. Sonuçta bu kremler yüze sürüldükleri anda cildin renk tonunu düzenler, kusurları kapatır. Fondötene göre daha hafif yapıda olduğu için sade makyajı tercih edenler tarafından tercih edilirler.

Ya da sürekli yüz kızarıklığı derdini yaşayanlar rahatça deneyebilirler. Yüzde tek ürün ile eşit tonlama yapılabilmektedir. Bu kremler çok hızla sonuç veren yüz bakım malzemeleri içindedirler. Önemli olan Vichy BB Krem farkını bilmek ve seçmektir.

Vichy BB Krem Hangi Özelliklere Sahiptir?

Idelia ve Normaderm serileri içinde yer alan bu ürün bütün yağlı ciltlerin ideal rengini ortaya çıkaracaktır. Krem aynı zamanda 50 faktör güneş korumalıdır. Gece veya gündüz yapılan yüz bakımları için uygundur. Ciltteki ton farkını önleyecek, parıltıları azaltacak ve cilde ışıltılı bir görünüm verecektir. Üstelik bu özelliklerin gün boyu korunması bu krem ile mümkündür. Tam olarak hassas ciltler için çok yüksek korumalı, renkli dokulu yüz kremi – Vichy Ideal Tinted Valvety Cream SPF 50+ ismiyle kategorilerde bulabilirsiniz.

Nemlendirme sağladığını da bilhassa eklemek gerek, böylece yüzdeki ince çizgilerde azalma görülüyor. Bütün bu özellikleriyle ürünün mükemmel bir makyaj bazı olduğu kabul edilmektedir.

İçeriğinde neler var sorusuna verilecek yanıtların içinde siyah çay özü, ışık yansıtıcı mineral katkılı pigmentler ve ünlü Vichy termal su başta geliyor. Gliserin ve kıvam artırıcı olarak bilinen xantham sakızı muhteviyatta vardır. Hipoalerjik bir kremdir, yani kesinlikle alerjiye neden olmaz.

Makyajı Seven ve Genç Kalmasını Bilenlerin Tercihi

Kişisel bakım içinde makyaj önemli bir yer tutar. Doğru ve yerinde yapılmış bir makyaj güzelliğinize çok şey katacaktır. Fakat yapılan her makyajın cildi yorduğunu da unutmamak gerek. Kalitesiz ama ucuz malzeme ile yapılan makyajın yarattığı sorunları ise sadece hatırlatıp geçelim. Fondöten makyajlarda çok kullanılır ama ağır bir kapatıcıdır. Bu yüzden makyaj sevenler daha doğal, daha pratik ve daha hafif ürünleri sürekli takip ederler ve kullanmayı tercih ederler. Vichy BB kremleri bu açıdan sürekli aranır. Yüz bakımı içinde de yer alan ürün hem güneş korumalı hem de nemlendirici özelliklere sahip olduğu için aynı zamanda yaşlanma karşıtı (anti-aging) seri içinde de göze çarpmaktadır. Genç kalmayı bilenlerin kesin tercihi Vichy BB kremdir.

Aynı zamanda makyaja vakti olmayan kadınların sürüp çıkabileceği bir kozmetiktir. Günümüzün hızlı iş yaşamında bunun kadınlar için ne kadar önemli olduğunu ise ancak yaşayanlar anlayabilir. Vakitten kazandıran, kolay kullanılan, istenilen sonucu tam olarak veren ve kalitesine güvenilen bir kişisel bakım ürünü kadınlar için vazgeçilmez çeşittir.

Vichy Normaderm BB Krem

Ünlü markanın Normaderm serisi içinde yer alan BB kreminden de bahsetmek aynı kalitenin bir başka seri üzerinden anlatımı olacaktır. Cilt kusurlarına karşı savaşan Vichy Normaderm BB Clear  - gündüz bakım kremi gün boyu kullanıcısına eşit bir cilt tonu ile dolaşma imkanı sunar. İdelia serisi içinde yer alan üründen farkı sadece gündüz kullanılmasıdır. (Vichy İdelia BB kremi gece gündüz kullanabilirsiniz.)

Normaderm BB krem bir aylık düzenli kullanım sonucunda cilt kusurlarını yüzde 23 oranında azaltır, bu Vichy laboratuvarlarında 43 kadın üzerinde yapılan deneylerin sonucudur. Ürün 40 miligramlık açık yeşil tüp ambalajında eczanelerde bulunabilir.

Cilt sağlığınız için düzenli uyumayı, sağlıklı beslenmeyi her zaman tavsiye ediyoruz. Sonrasındaki adımınız Vichy bakım ürünlerini tercih etmeniz olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.