x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

İnsan cildi gün içerisinde birçok zararlı etkenlere maruz kalır. Hava dolaşan kir, toz gibi dış etkenler cilde yapışarak gözeneklerin tıkanmasına ve cilt yüzeyinde hasarlara neden olmaktadır. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için düzenli olarak bakım yapılması gerekmektedir. Düzenli yapılan bakımlar cildin daha iyi görünmesine ve çeşitli problemlerin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Çevresel etkenler, cilt sorunlarına büyük ölçüde neden olmaktadır. Hassas ve yağlı ciltlere sahip kişiler bu nedenle cilt yapısı bozulur ve akne, sivilce oluşumu başlar.

Vichy BB Krem Etkileri

Hassas ve yağlı ciltlere sahip kişilerin mutlaka korunması gereken dış etmenlere karşı Vichy laboratuvarlarında üretilen ürünler sayesinde çözüm sağlanmaktadır.  Dış faktörlerin neden olduğu sebeplerden cilt ton rengi değişiklik gösterir. Özellikle güneş ışınlarına fazla maruz kalmak homojen düzensizliğine neden olur. Oluşan parlamayı kontrol atına alır ve mat bir görünüm sağlar. uzmanları oldukça tavsiye ettiği Vichy BB krem cilt kusurlarını en kolay ve pratik kullanım ile yok etmektedir. Kozmetik ürünlerden fondöten daha kalın tabaka halinde iken BB kremler ince bir tabaka halinde derinin nefes almasına izin vererek nüfuz etmesi sağlanmaktadır. Düzenli kullanım sonrasında en az bir ay sonra etkisini göstermeye başlar. Dermatolojik test ve araştırmalardan başarı ile geçmiştir. Kullanıcılar tarafından tavsiye edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Vichy BB Krem Ürünleri

Vichy Pürüzsüzleştirici BB Krem, pürüzsüzleştirici ve kusursuzlaştırışı ürünlerdendir. Cildin doğal yapısını bozmadan mükemmel bir makyaj bazı oluşturmaktadır. Cilt katmanlarını dolmasına izin vermeden rahat ve ferah bir görünüm gerçekleştirmeye yardımcı olan Vichy Normaderm BB Clear fondöten görevi görmektedir. Hassas ve yağlı cilt yapısına sahip kişiler tarafından kullanımı gerekmekte olan Vichy BB Krem Ürünleri içeriğinde bulunan termal su ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Cilt tonunu eşit bir şekilde dengeler. Parlamayı kontrol altına alır ve yağlılık hissinin ortadan kaybolmasına neden olmaktadır. Hassasiyet oluşturacak durumlardan kaçılması gerekmektedir. Yüksek kapatıcı özelliği ile mükemmel bir görünüm oluşturmaktadır. Cilt tonu eşitlenir ve günlük nemlendirme sağlanır. Göz çevresinde kullanılmamalıdır.

Vichy Güneş Korumalı BB Krem, cilde uygulandığı andan itibaren etkisini kısa sürede gösteren renklendirici içerikli yüz bakım kremi cilt yüzeyinde oluşan lekelerin ve pürüzlü görüntüyü ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Kadınların sıklıkla kullandığı son dönemlerde adını duyuran Vichy Idealia BB Krem SPF25 güneş koruyucu özelliği ile cildi dış etmenlere karşı güvenle korur. Yaşlanma belirtilerini ve nemsizlikten kaynaklanan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Düzenli kullanım ile cilt lekelerini tamamen yok eder. Akne ve sivilce gibi alerjik reaksiyon göstermeden cildin nefes alarak güzel görünmesini sağlar. çeşitli kozmetik ürünleri sürerken pürüzsüz bir zemin hazırlayıcıdır. İçeriği vichy termal su ile zenginleştirilmiştir. Vichy Idealia BB Kremler kullananlar tarafında büyük bir beğeni kazanmıştır.

Vichy BB Krem

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.