sadsad x
asdasd

Vichy Aqualia Thermal - Nemsiz Cilt

4 ürün

  Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan öncelikli unsurlardan bir tanesi düzenli cilt bakımıdır. Bu nedenle temiz, aydınlık ve bakımlı bir cilde sahip olmak güzel görünmek için etkili olmaktadır. Cilt bakım ürünleri kullanırken fiyatından daha önemli olan kalitesi ve cilde uygunluğudur. Cilt bakımı ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken, cilt yapısını bozmadan etki gösteren ürünleri tercih etmektir. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan Vichy markası yıllardır kadınların her ihtiyacını gidermesinde yardımcı olmaktadır.

  Vichy Aqualia Serisi Etkileri

  Nemlendirici özelliği bulanan Aqualia Serisi, yirmi dört saat cilt yüzeyinde etkisini göstermektedir. Cilt katmanlarını güçlendirici ve arındırıcı formülü ile zengin mineral içerikli Vichy Termal Su bulunan ürünlerdir. Hassas, kuru ve karma her cilt türünün kullanımına uygun olan Vichy Aqualia serisi her cit tipine farklı etkiler göstermektedir. Cildin doğal görünmesine yardımcı olur. Güçlendirici ve rahatlatıcı etkisi ile yüz bakımını eksiksiz olarak tamamlar. Cilt katmanlarına yapışan kir ve pisliği anında yok eder. Yenilenme hızı arttırarak mükemmel bir görünüm kazandırır. Güzelleştirmek için mükemmel sonuçla çıkartan Vichy Aqualia ürünleri olumsuz herhangi bir soruna neden olmaz. Dermatologların özellikle tavsiye ettiği Vichy Aqualia, Hipoalerjik yapıya sahiptir. Cilt tarafından herhangi bir tahriş ve kızarıklık oluşmasına neden olmaz. Vichy Aqualia kullananların sıklıkla tavsiye ettiği dermokozmetik ürün dermatolojik test ve araştırmalardan geçerek kullanan 24 kadın içerisinde etkili olarak test edilmiştir.

  Vichy Aqualia Serisi Ürünleri

  Vıchy Krem Jel, yıpranmış yüzeylerin yeniden canlanması ve nem kaybının giderilmesi için kullanılan yüz bakım kremidir. Cilde kaybedilen nemi geri kazandırarak yumuşak bir dokunuş sağlamaktadır. Cilt kendini en iyi gece saatlerinde yenilemesi nedeniyle gece bakım kremi  Thermal Spa Cream Gel akşam saatlerinde uygulanması daha etkili sonuçlar almada yardımcı olur. Pürüzsüz ve kırışık olmayan bir cilde kavuşmak güzel bir görünüm için oldukça önemlidir. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı da koruma sağlar. Dermokozmetik ürünler arasında adını tüm dünyaya duyuran Vichy ürünleri kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet kazanmıştır.

  Vichy Nemlendirici, nemlendirici krem yoğun nem kaybı yaşayan ciltlerin sıklıkla kullandığı ürünlerdendir. Hassas ve kuru ciltlerin kullanması önerilmektedir. Yirmi dört saat etkili nemlendirici özelliği ile diğer markalardan daha iyi bir emilim hızına sahiptir. İçeriği Vichy termal su ile zenginleştirilmiştir. Cildin yaşlanma belirtilerine karşı derinlemesine bir koruma kalkanı oluşturur. Doğal cilt görünümünü muhafaza eder. Yağlı ve parlak görünmesini engeller.Aqualıa Thermal Spa Cream Gel ile kullanılması tavsiye edilmektedir. Günde iki kere kullanılan bu ürün dermatologlar tarafından çok kuru ve hassas ciltlere sahip kişilere güvenle tavsiye edilmektedir.  Thermal Rich Parabensiz içermez ve kullananlar tarafından en çok ve sık tercih edilen ürünlerdendir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.