sadsad x
asdasd

Vichy Aqualia Serisi

01 Mart 2017
Vichy Aqualia Serisi

Vichy Aqualia Serisi

Cilt bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur temizliktir. Bakım ürünleri kullanılmadan önce uygulanacak bölge iyice temizlenerek etkisini daha hızlı bir biçimde göstermesi sağlanır. Aydınlık, temiz ve bakımlı bir cilde sahip olmak için dermokozmetik markalar sıklıkla tercih edilmektedir. Fransa’da bulunan termal su istasyonu Vichy bu konuda tüm kadınların yaklaşık seksen yıldır yanında yer almaktadır.

Doğal Bir Nemlendirme İsteyen Kişilere Özel

Yüz bakımında kullanılan marka serisi, nemlendirici özelliği sayesinde cilt bariyerlerine derinlemesine nüfuz eder ve aydınlık görünüm meydana getirir. İçeriğinde bulunan termal su sayesinde cilt konforunu en üst seviyede tutmaya özen gösterir. Hassas, kuru ve karma tüm cilt tiplerine tesir eder. Doğal bir görünüm sağlar. Güneşin zararlı ışınlarına, dış etmenlere ve çevresel faktörlere karşı koruma kalkanı oluşturur. Nemsiz kalmış bölgelerde oluşan sıkılığı gevşeterek cildin rahatlamasına yardımcı olur. Erken yaşlanma belirtileri nedeniyle oluşan ince çizgi, derin kırışıklıklar ve kazayağı görüntüsüne olumlu bir şekilde etki eder.

Güzelleştirme konusunda alanında birçok başarıya imza atmış Vichy Aqualia serisi yüz bölgesinde ciddi derece tahribatların oluşmasına izin vermez. Kızarıklık, kaşıntı gibi alerjik reaksiyonların meydana gelmesine engel olur. Uzmanların ve dermatologların güvenle tavsiye ettiği yüz bakım ürünleri hipoalerjik yapıya sahiptir. Bu nedenle eksiksiz şekilde görevini yerine getirir. Dermatolojik test ve araştırmalardan geçen ürünler içerisinde kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen Vichy Aqualia Thermal Riche ’dir. Doğal nemlendirici özelliği sayesinde gün boyu güç verir.

Dermokozmetika olarak bugün sizlere Aqualia serisi içerisinde yer alan bakım ürünlerini liste haline getirdik. Her cilt tipine güvenle kullanılabilir olması cilt bakımı rutini içerisinde yerini almasını kolaylaştırmaktadır. Kozmetik uygulamalarda da başarısını sağlayan ürünler geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.