Triderma MD

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Triderma MD, 24 yıllık tıbbi bir mirasa dayanan geçmişe sahiptir. Kadınların güvenli ve etkili şekilde cilt bakımını gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Cilt üzerinde meydana gelen kaşıntı, kuruluk, yanma gibi durumların hızlıca iyileşmesini sağlamaktadır. Kurucu döneminde cildin iyileşme hızını yükseltmeye yardımcı herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Bu durumdan rahatsız olan Triderma kurucusu, kendi ürettiği tescilli kompleksini hazırlayarak bir ilke imza atmıştır. Hızlıca onarım sağlayan botanik ürünlerle cildin iyileşme süresinin daha hızlı ilerlemesine yardım etmektedir.

Günümüzde geliştirilen formüllerinde yer alan Aloe Vera ile artı değer kazandıran botanik tıbbi kaynaklı doğal bileşenler doğal bakım sunmaktadır. Cilt tahrişlerine karşı istenilen iyileşme hızında onarır. Yan etkilere maruz bırakmaz. Ayrıca ürünlerin içeriğinde Paraben, kortizon, steroid bulunmaz.

Triderma MD bakım ürünleri kadınların cildine oluşan tahriş gibi sorunların giderilmesine yardımcı olur. Tamamen bitkisel özlerden oluşan formülleri kozmetik ürünlerin verdiği zararlardan arındırmayı amaç edinmiştir. Birbirinden farklı etkilerle geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Cildin dış etmenlere ve çevresel faktörlere karşı savunmasız kalır. Bu durumda cilt üzerinde istenmeyen durumlar gerçekleşir. Yanıklarda bu durumlar içerisinde yer alır. Cilt yanıkları hem kötü bir görünüme neden olur hem de dış görünüşü olumsuz olarak etkiler. Yanıkların iyileşmesi oldukça fazla zaman alır. Triderma MD bakım ürünleri etkileyici formülü sayesinde deriye nüfuz eder ve yenilenmesine yardımcı olur. Dermatolojik olarak testlere tabi tutulmuştur. Bitkisel kaynaklıdır. Kullananlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir.

Triderma MD Ürünleri

Itch-E-Skin Relief Yüz ve Vücut için Bakım Kremi: Kuru, çok kuru ve nemsiz kalmış ciltler tarafından kullanılabilmektedir. Aşırı derecede soğuk veya sıcaktan dolayı hassaslaşmış, gerginleşmiş cildin yatışmasını ve nemlenmesini sağlar. Yenilenme sürecinde önemli bir rol oynar. Gliserin, çinko, avokado yağı gibi birbirinden faydalı bitkiler barındırmaktadır.

Dry Foot Repair Cream Kuru ve Aşırı Kuru Ayaklar için Bakım Kremi: Gün boyunca vücudun ağırlığını taşıyan ayaklar, zamanla kurur ve çatlamaya başlar. Kuruyan ve çatlayan ayaklayan için geliştirilmiş ayak bakım kremi, ayak tabanlarını nemlendirmeye yardımcı olur ve rahatlamasını sağlar. Yağsız formüle sahiptir. Ayaklarda meydana gelen kepeklenme, kaşıntı gibi durumların yaşanmasını engeller. Günlük bakıma uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.