sadsad x
asdasd

Tresan

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Tresan saç bakım ürünleri 1998 yılından itibaren ithalatı Almanya tarafından yapılmaktadır. Doğal bitki özlerinden oluşturulan içeriklere sahiptir. Şampuanlarında ısırgan otu, biberiye, papatya, kayın ağacı, kediotu, şerbetçi otu ve oğul otu yoğun olarak kullanılmaktadır. Saçın derinlemesine temizlenmesine ve bakımının gerçekleştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Saçın yapısını korumaya amaç edinen ilkeler benimsenerek üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesi içinde saç toniği, saç jölesi ve şampuanlar yer almaktadır.

Tresan markası Fulser Ecza ve Kozmetik bünyesinde Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Önce sağlık daha sonra güzellik anlayışına sahip firma, sağlıklı saç ve beraberinde gelen güzelliği de getireceğini savunmaktadır. Saçın doğal yapısını bozmadan ihtiyaç duyulan bakımı gerçekleştirmeyi amaç edinmektedir. 18 yıldır aynı doğrultuda ilerleyen Tresan, yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Tresan Saç Bakım Ürünlerinin Saça Etkisi

Kadın ve erkek dâhil olmak üzere her yaş grubuna mensup bireyler saç bakımına dikkat eder. Saç bakımı düzenli olarak yapılmadığında saç kökleri zayıflamaya başlar ve zamanda dökülmeler meydana gelir. Dökülmeler sonucunda da kelleşme kaçınılmaz son olur. Bu nedenle saç temizliği ve ardından yapılan uygulamalar büyük önem taşır. Tresan şampuan ürünleri saç bakımında oldukça etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Saç tellerinin yıpranmasına engel olur. Doğal yapısını bozmadan sağlıklı şekilde uzamasına ve taranmasına yardım eder. Isırgan otu, biberiye gibi etkin özleri sayesinde her saç tipine özel olarak temizlik sağlar. Güçlendirici, canlandırıcı ve yumuşatıcı özellikte ürünlere sahiptir. Kayın yağı içeren öz saç toniğinde kullanılmaktadır. Saç toniği, saç bakımına destek olan bir üründür. Kafa derisinde kan dolaşımını uyararak istenilen bakımı gerçekleştirir.

Tresan Saç Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Papatya Özlü Şampuan: Yumuşatıcı etkiye sahip derinlemesine temizlik sağlayan şampuan, her saç tipi tarafından kullanılabilmektedir. Saç tellerini yumuşatarak istenilen bakımı sunar. Formülünde bulunan papatya ekstresi, bisobolol ve panthenol sayesinde saç yıpranmalarının yaşanmasına engel olur. Yoğun nem kazandırır. Özellikle ince telli ve boyalı saçlarda oldukça etkilidir. Yumuşak ve kolay taranan saçlara kavuşturan Tresan yumuşatıcı şampuan ideal bakımı gerçekleştirir.

Kepek Önleyici Şampuan: Saç derisinde meydana gelen kepek oluşumuna karşı geliştirilmiş ürün içeriğinde birbirinden farklı 6 adet bitki özü yer almaktadır. Düzenli kullanıldığında saç tabakasındaki yağ dengesini kontrol altına alır. Kepek oluşumunu önler. Canlılık ve yumuşaklık kazandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.