x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Filtrele

Kadınların tırnaklarına yaptıkları bakım sonrasında sürülen ojenin daha parlak ve göz alıcı durmasına yarayan ürünlere tırnak cilası adı verilmektedir. Renkli oje kullanmak istemeyen kişiler için oldukça ideal bir üründür. Tırnak cilası aynı zamanda tırnak yiyen kişilerin tırnaklarını korumak amacıyla da kullandığı bir ürün olmaktadır.

Tırnak Cilası Vücuda Etkisi

Tırnağa bakımlı bir görünüm vermek isteyenlerin kullandığı Tırnak Cilası ürünleri birçok fayda sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de tırnakları güçlendirerek sürülen ojenin kolay çıkmasına yardımcı olmaktır. Koyu ojelerin tırnaktan sökülmesi oldukça zor ve zahmetlidir. Tırnağın en alt zeminine sürülen Tırnak Cilası üzerine ne renk sürülürse sürülsün bir kâğıt gibi kolayca tırnak üzerinden sıyrılmasına sebebiyet vermektedir. Tırnak yapısını güçlendirmek amacıyla kullanabilen bu ürünler aynı zamanda kırılmalarında yaşanmasına mani olur. Renksiz ve parlak bir görünüme sahip olan bu Tırnak Cilası ürünleri sıklıkla manikür sonrasında uygulanmaktadır. Dış etmenlere karşı daha fazla dayanıklılık gösteren tırnaklar en ufak darbede kırılmaya karşı önlem almaktadır. Sadece görüntü için değil sağlık içinde kullanılmaktadır. Sağlıksız tırnaklar yalnız kadınlarda gözlenmez. Erkeklerinde sıklıkla muzdarip olduğu bu tırnak sorunları renksiz görünümü ile erkeklerinde kullanmasına olanak sağlar. Bu sayede ojelerinde verdiği tahribatların giderilmesi sağlanmaktadır. Dermokozmetik ürünler içerisinde yer alan Tırnak ürünleri kullananlar tarafından el bakımı denilince ilk akla gelen malzemeler içerisinde yer almaktadır.

Tırnak Cilası Ürünleri

Mavala Colorfix - Esnek Son Cila, kadınların el bakımını yaparken sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alan bu ürün tırnak üzerinde sert bir tabaka oluşturarak güçlü ve sert bir katman oluşturmaya yardımcı olur. Ojenin üzerine sürülerek uygulanan bu ürün tek bir katman ile oldukça uzun bir süre bakım yapmaya devam edebilmektedir. Tırnakların parlak ve bakımlı kalmasına neden olur. Ojeyi tırnağa sabitleyerek etkileyici bir bakım sağlar. Ojenin tırnakta kalma süresini uzatarak tırnakların oldukça hoş ve bakımlı durmasını sağlar. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde herhangi bir olumsuz etki yaratmaz. Tırnakların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Dermatolojik testlerden geçmiştir.

Sally Hansen Nail Shine Miracle, kendiliğini yenileyebilen bir formüle sahip olan bu ürün kadınların sahip olmak istediği eşsiz tırnaklara kavuşturmayı amaçlamaktadır. Düzenli olarak yapılan bakım ile tırnakların görünümünü düzelten ve parlaklaştıran bu ürün ojenin parlaklığını on gün boyunca hiç bozulmadan korumaya devam eder. Ojesiz de kullanıma uygun olması nedeniyle parlak görünüm kaybolmaz.

Tırnak Cilası

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.