sadsad x
asdasd

Teoxane

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Teoxane ürünleri 2003 yılında İsviçre Cenevre’ de kurulmuştur. Ürettiği benzersiz ürünler sayesinde cilt bakımına yardımcı olmaktadır. Formülünde bulunan Hyaluronik asit bazı ürünlerin kalitesini ve etkisini yükseltmektedir. Yenilikçi patent ve son teknoloji ile özleşmiş geniş ürün gamına sahiptir. Yüksek verimli, güvenli ve uzun ömürlü olması ürünleri benzersiz kılmaktadır.

Teoxane markası kullanıcılarının güvenliğini her zaman ön planda tutarak yeniliklerinde göz ardı etmemiştir. Teoxane bakım ürünleri içeriğinde bulunan aminoasitler, antioksidanlar, vitaminler ve mineraller cildin doğal onarıcı yapısını bozmadan etkinliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Yüz bölgesi, vücudun en önemli alanlarından biridir. Cilt üzerindeki deri kurumaya başladığında rahatsız edici his uyanmaktadır ve kaba, pullu görünüm ortaya çıkmaktadır. Bunun için dermokozmetik marka, birbirinden farklı etkilere sahip ürünleriyle bu sıkıntıların giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Teoxane Bakım Ürünlerinin Cilde Katkısı

Yüz bakımı yapmak oldukça büyük önem ister. Cilt tipine göre her ürün farklı etki göstermektedir. Taze ve genç görünen cilde kavuşmak adına günlük cilt bakımı rutini oluşturmak gerekebilmektedir. Teoxane ürünleri cilde yüksek oranda katkı sağlayan ürün çeşitlerine sahiptir. Makyaj kalıntılarından, dış etmenlerden ve çeşitli faktörlerden korumaya yardım etmektedir. Aynı zamanda cildin elastikliğini koruyarak erken yaşlanma belirtilerinin meydana gelmesine mani olmaktadır. Her zaman alımlı ve parlak duran pürüzsüz cilde kavuşturmaya odaklıdır. Alkol, Paraben, Parfüm Phenoxyethanol içermeyen ürünlere sahiptir. Dermatolojik araştırmalardan ve testlerden geçerek başarılı sonuçlar almıştır.

Teoxane Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Perfect Skin Refiner: Lekeli veya leke oluşumuna zemin hazırlayan ciltler tarafından uygulanmaktadır. Cilt kalitesini arttırmaya destek olur. Gözeneklerin sıkılaşmasına ve renk tonunu eşitlemede katkıda bulunmaktadır. Kahverengi düzensiz görünen lekelerin düzeltilmesine olanak sağlar. Doğal yenileyici işlevlerini çalıştırmada oldukça başarılıdır. Geceleri kullanılan bir üründür. Savunmasız kalan cilt bariyerlerinin gece uyurken korunmasını sağlar. Leke oluşumlarının azalmasını destekler. Paraben, parfüm ve Phenoxyethanol içermez.

RHA Serum: Yaşlanma karşıtı özelliğiyle tüm ciltlerin güvenle kullanacağı ürünler arasındadır. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesine katkı sağlamaktadır. Formülünde bulunan antioksidanlar ile cildi derinlemesine besler. Aydınlık ve kusursuz yüz hatlarına kavuşmanıza imkân tanır. Cildin doğal dengesini bozmadan bakımıı gerçekleştirir. Sıvı formda serumdur. Etkinliğini en hızlı şekilde göstermektedir. Kullananlar tarafından memnun kalınan ürünlerdendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.