sadsad x
asdasd

Tam Doğallık Tam Bakım: Dermalogica

07 Şubat 2017
Tam Doğallık Tam Bakım: Dermalogica

Tam Doğallık Tam Bakım: Dermalogica

Doğal bitki özlerinden üretilmiş dermokozmetik marka Dermalogica, cilt bakımından vücut bakımına tüm cilt üzerinde etkisini göstermektedir. Amerika’da kurulan ve yaklaşık otuz yıl boyunca erkeklerin ve kadınların güzelliğini daha doğal yoldan ve kozmetik kullanmadan koruyabilmesi adına geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Tüm cilt tiplerine uygun ürünlerin yanı sıra akneli ve çevresel sorunların giderilmesine yardım eder.

Dermalogica ürünleri içerisinde kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen leke kremleri, güneş dâhil olmak üzere birçok dış etmenden kaynaklı olarak meydana gelmektedir. Cilt tonunda homojen bir görünüme neden olan bu etmenler uzun süre maruz bırakıldığında kötü bir görünümü ortaya çıkarır bu nedenle Dermalogica leke kremi cilt görünümünü düzenler ve gereken bakımı gerçekleştirir. İçeriğinde Retinol gibi doğal özler barındırmaktadır. Herhangi bir kimyasal ve zararlı madde formülünde yer almaz. Cilt bariyerlerinde biriken kiri, yağı ve toz parçalarını arındırmaya yardımcı olur. Özellikle gebelik döneminde oluşan lekelerin azalmasına katkı sağlayan Dermalogica leke kremi pürüzsüz bir görüntü ortaya çıkarır.  Nemlendirici özelliği ile dikkatleri üzerine çeken marka erken yaşlanma belirtilerinin de kaybolmasına yardımcı olmaktadır. Dermalogica uzmanlar tarafından klinik araştırmalardan geçerek başarılı sonuçlar elde etmiştir. Yenileyici formülü sayesinde yumuşak bir dokunuş sağlarken aynı zamanda suni koku içermeden bakımını tamamlar. Paraben barındırmaz, kendine has bir kokusu vardır. Alkol gibi zararlı maddeler içermez.

Göz ve yüz çevresinde çoğunlukla etkisini gösteren kırışıklar, birbirinden farklı etkiye sahip ürünler sayesinde eski sağlığına kavuşmaktadır. Dermokozmetika olarak sizlere göz çevrenizde kullanabileceğiniz ürünleri listemizde bulabilirsiniz.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.