sadsad x
asdasd

Syoss

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
14 ürün

  Syoss Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Syoss, Henkel firmasına ait saç bakım markasıdır. Hem saç bakımı hem de saç şekillendirici kategorilerinde yenilikçi ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Her saç tipi ve ihtiyacına yönelik bakım ürünleri geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

  Özel olarak geliştirilmiş güçlü ve kaliteli formüllerle hazırlanan ürünler saçınızın ihtiyacı olan bakımı sağlar. Şampuan, saç kremi, saç köpüğü gibi ürün çeşitlerine sahiptir.

  Herkes saçlarının bakımlı ve güzel görünmesini ister. Bu sebeple de çeşitli bakım ürünleri kullanarak saçlarını canlandırmayı hedefler. Saç, zaman zaman dökülme ve kepek gibi problemler yaşar. Bu problemlerin önüne geçebilmek adına Syoos markası saçlarınızın ihtiyacına yönelik ürünler geliştirmiştir. O halde gelin birlikte markanın en popüler ürünlerine göz atalım…

  Syoss Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

  Dökülmeye eğilimli saçlar için geliştirilmiş saç bakım şampuanıdır. Saçlara hacim kazandırır ve canlandırır. Saçlardaki dökülmeyi en aza indirgeyerek yumuşak bir görünüm sağlar. Saç ve saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.

  Syoss Curl Me Bukle Belirginleştirci Şampuan

  Kıvırcık ve dalgalı saçlar için özel olarak hazırlanmış bukle belirginleştirici şampuandır. Saç ve saç derisini nazikçe temizler. Saçlardaki bukle görünümünü belirginleştirir. Saçlara yumuşaklık kazandırırken parlak bir görünümde sağlar.

  Syoss Keratin Saç Spreyi

  Keratin içerikli saç spreyidir. Saçlara parlaklık sağlayan ekstra güçlü tutuş saç spreyidir. Saçlardaki şeklin korunmasına yardımcı ve canlılık kazandırır.

  Sizde tüm Syoss ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.