sadsad x
asdasd

Suppliday

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

    Suppliday, 2019 yılında kurulmuş takviye edici gıda markasıdır. Geliştirdiği ürünleri kaliteli, güvenilir ve %100 orijinal güvencesiyle tüketicilerle buluşmayı hedeflemektedir. Zaman içerisinde birçok farklı ürün geliştirerek Suppliday, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle takviye edici gıda alanında sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer alır. 

    Takviye edici gıdalar ya da diğer adıyla gıda takviyeleri düzenli ve normal beslenme alışkanlıklarının yetersiz kaldığı durumlarda vitamin, mineral, protein, kabonhidrat ve diğer elementlerle hazırlanan ürünlere verilen genel isimdir. Gıda takviyeleri, bireyin bağışıklık sistemini güçlendirmek, daha enerjik, zinde ve sağlıklı kalmasını sağlamak amacıyla tüketilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta mevcttur. Bu noktada gıda takviyesi kullanırken günlük doz aşımına dikkat etmektir. Günlük doz aşımına uygun takviye edici gıda kullanıldığında daha faydalı bir sonuç alınmaktadır. Sizde Suppliday markasının Hyaluronik asit içeren takviye edici gıda ürününü tercih edebilirsiniz.

    Tüm gıda takviyesi ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

     

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.