x

Strivectin TL Tightening Face Serum 50ml

Yüz Ovalini Sıkılaştırmak Ve Yapılandırmak İçin Yoğun Bakım Serumu

%40 indirim
349,00 TL 209,40 TL
Ref. 817777003819

Ürün Adı:StriVectin-TL Tightening Face Serum - Yüz Ovalini Sıkılaştırmak VeYapılandırmak İçin Yoğun Bakım Serumu 50ml

Marka:StriVectin

Özetbilgi: Ciltte anında toparlayıcı etkigöstererek sıkılık ve genç bir görünüm sağlar. Yüz ve çene kontüründe gevşemeile elastikiyet kaybı gözlenen ciltler için idealdir.

Ürün hacmi :50mL.

Etki alanı: Anti-aging ve sıkılaştırıcı

Kullanıma uygunciltler: Karma, kuru, normal ve yağlıcilt tipleri için kullanıma uygundur.

ÜrünÖzellikleri:

  • Vücut yapısında zamanla en çok sarkmalara sahip olan yüz ve çene çevresinin yapılanmasını sağlar.

  • Kolajen ve elastin senteziniuyararak, hücre yenilenmesini aktive eder.

  • Cilde sıkılık ve elastikiyetkazandırır.

  • Yüksek oranda Beta Glukan içerir vecildi yeniden yapılandırarak, sıkılaştırır.

  • Buğdaygil familyasındandır.Fibroblastları uyararak, cildi sıkılaştırır.

  • Polisakkarit özü, elastikiyetiarttırarak cildi sıkılaştır.

  • Antioksidan özelliği ile kolajenyapımından sorumlu hücreleri korur.

Sonuç:

  • Ciltteki kan dolaşımınıhızlandırarak, gergin bir görüntü için ihtiyacınız olan her şeyi ortaya koyar.Anti-alejenik özellikte olup, cilt toleransı oldukça yüksektir.Gözeneklerinizinsıkılaşmasını ve boyun çevrenize ipeksi bir görünüm sağlar. Paraben ve parfüm içermez. İstenmeyen uzamagörüntüsünü minimize ederek, ortadan kaybolmaları için yardımcınızniteliğindedir.

  • Boyun ve gıdık kenarlarında zamanabağlı olarak oluşan ince ve dikey torbalanmaların oluşumunu engelleyerek,düzenli kullanıldığı takdirde yeniden oluşumlarının önüne geçer.

KullanımŞekli: Sabah ve akşam, temiz cilde alt ürün olarak uygulanır. Eğer birden fazlaserum kullanılıyorsa, anında sıkılaştırıcı etkisinden faydalanabilmek içinsabah kullanımı önerilir.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Strivectin TL Tightening Face Serum 50ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.