sadsad x
asdasd

StriVectin Labs serisi ile KIRIŞIKLIKLARA SON!

22 Ocak 2015
StriVectin Labs serisi ile KIRIŞIKLIKLARA SON!

StriVectin Labs 5-Minute Weekly Glycolic Peel: AHA asit konsantrasyonları ile formüle edilmiş bu kuvvetli bakım, anında etkinin yanı sıra uzun dönem fayda sağlar.

Cildinize daha genç bir gürünüm sağlar, cildi berraklaştırır. Cildin yüzeyini yumuşatarak makyajın daha pürüzsüz olmasını sağlar.
4 Hafta Sonra ince çizgiler, kırışıklıklar ve gözeneklerin görünümünü azaltır. Cildin dokusunu arındırır.

StriVectin Labs Anti-Wrinkle Hydra Gel Treatment: Anti-Wrinkle Precision Patches & Anti-Wrinkle Smoothing Balm. Kırışıklığı yumuşatıcı 2 adımdan oluşan bu sistem gözle görülür kırışıklık ve mimik çizgileri için anında ve ileriye dönük bir çözüm sunar. Hylaronik Asit yüzeysel çizgileri ve kırışıklıkları sadece 15 dakikada anında dolgunlaştırıcı ve yumuşatır, nem sağlar. Patentli NIA114 teknolojisi aktifleri içeri hapseder ve bütün mimik çizgilerin görünümünü azaltır.

StriVectin Labs Extreme Cream: NIA-114 + Energizing Oxygen Complex
Güçlü anti-aging maddeler ve son teknolojik nem verici aktifleri birleştiren cildi dönüştürecek ve yenileyecek nemlendirici
- Oksijen kompleks cilde yeni bir nefes aldırarak son derece yenilenmiş dolgun ve beslenmiş bir cild görünümü sağlar.
- Su kaynaklarını koruma özelliği ile bilinen nem arayan moleküller 24 saat boyunca cilde nemi iletir.
- Çizgi ve kırışıklıkların görünümü gözle görülür bir şekilde yumuşar.
- Patentli, yaşlanma karşıtı NIA-114 teknolojisi cildin bariyerini güçlendirir, yaşlanma sürecini hızlandıran doğal çevresel hasarlara karşın cildin korumasını güçlendirir.
- 5-Dakika Haftalık Glikolik Peel ile mükemmel eşleşir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.