sadsad x
asdasd

Strivectin

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Zaman ilerledikçe cilt yapısı da gençliğini kaybeder. Cilt bakımına erkenden başlamak hem cildin yenilenmesine hem de erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Anti aging ürünleriyle Strivectin markası en prestijli dermokozmetik şirketler içerisinde yer almaktadır.

Kuzey Amerika, Asya, Avrupa ve Doğu bölgelerinde Strivectin ürünleri satışa sunulmaktadır. Çatlak, kırışık gibi sorunların onarılmasını sağlamaktadır. Kadınlar ve erkekler tarafından kullanıma uygundur. Bilimsel alanda kapsamlı yaşlanma karşıtı ürünler geliştirmektedir.

Cilt bakımının yanı sıra saç bakımında da benzersiz ürünlere sahiptir. Yeni klinik çalışmalarla en yüksek bakımı sunar. Sağladığı performansla saçların görünümünü değiştirir. 35 yıllık araştırma sonrasında Strivectin bakım ürünleri, yaş mücadelesi veren ciltler için her formülün sonuçlarını artırmak için NIA-114 teknolojisi ile kanıtlanmış ve etkili seviyelerde üstün malzemeler kullanılmıştır.

Strivectin bakım ürünleri cilt üzerinde nem kaybının yaşanmasına engel olur. Yaşlanma belirtilerinin düzelmesine ve zamanla yok olmasına izin verir. Sebum seviyesinin düzenlenmesine ve cilt problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Leke giderici, göz çevresi bakım kremleri, serumlar, maskeler, yaşlanma önleyici el kremleri, güneş koruyucular olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Strivectin Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Strivectin Present Perfect Antioxidant Defense Lotion Yağlı Ciltler İçin İlk Yaşlanma Belirtilerine Karşı Anti-Age Losyon: Yorgun görünen, donuk ve yaşlanan cildini yenilemeye yardım eder. Nemlendirme sağlayan yüz losyonudur. Her cilt tarafından güvenle kullanabilir. Cildin serbest radikallere karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Yüzün sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Erken yaşlanma belirtilerine karşı savaş açar. Günlük bakım kremi olarak uygulanabilir.

Strivectin Labs - High Performance Booster Oil: Üstün performans göstererek cilt bakımını kusursuz şekilde tamamlamaya yardımcı olur. Besleyici özelliği sayesinde yüz bölgesindeki yağın emilmesini sağlar. Nemli ve aydınlık görüntüye kavuşturur. Çevresel faktörler tarafından oluşan kir ve makyaj kalıntılarının arınmasına yardım eder. İstenmeyen görünümlerin yok olmasında katkı sağlar. Formülünde bulunan vitaminler sayesinde etkin bakım gerçekleştirir. Tampon yapısı sayesinde kolaylıkla uygulanabilir. Paraben ve sabun içermez.

Strivectin TL 360 Tightening Eye Serum: Göz çevresinde meydana gelen sorunların onarılmasına yardımcıdır. Sıkılaştırıcı özelliği sayesinde kırışıklık, ince çizgi görünümlerinin düzelmesini sağlar. Her cilt tipinin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdendir. Makyaj bazı olarak uygulanabilir. Hücre içi kan dolaşımını hızlandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.