sadsad x
asdasd

Strait Styling

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Strait Styling Saç Bakım Ürünleri!

  Schwarzkopf Profesyonel’in bünyesinde bulunan Strait Styling saç bakım serisinde şampuan, maske, saç kremi gibi ürün çeşitleri bulunmaktadır. Herkes için saçlarının sağlıklı ve parlak görünmesi oldukça önemlidir. Bunun bilince olan Strait Styling özellikle saçlarını düzleştirmek isteyenler için özellikle ürünler geliştirmektedir. İlk uzman saç düzleştirme sistemi ile ürünler hazırlayan saç bakım serisi, saçların düz, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

  Dünyada her üç kadından biri düz ve parlak saçları tercih etmektedir. Bunun içinde fön, düzleştirici gibi ısıtıcı ürünlerden faydalanmaktadır. Bu durumda zamanla saçların yıpranmasına sebep olmaktadır. O halde gelin birlikte markanın ürünlerine göz atalım…

  Strait Styling Saç Bakım Maskesi

  Saç bakımının önemli adımlarından biri de saç maskesidir. Özellikle düz saç tipi ve genellikle saçlarını düz kullanan kişiler için oldukça idealdir. Strait Styling saç maskesi, tüm saçlar için geliştirilmiştir. Saçların uzun süre kalıcı düzleşmesine yardımcı olur ve saçlara parlaklık kazandırır.

  Strait Therapy Super Straight  Nötralizan Süt

  Nötralizan süt, yenilikçi termal düzleştirme sistemi kolay şekil alan, jilet gibi düz ve mükemmel parlaklıkta saçlar yaratır.

  Siz de Strait Styling saç bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.