sadsad x
asdasd

Sophie La Girafe

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
15 ürün

  Sophie La Girafe Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Bebekler doğdukları andan itibaren özel bir bakıma ve beslenmeye ihtiyaç duyar. Özellikle bebeklerin beslenme alışkanlıklarını desteklemek ve damak gelişimlerine katkıda bulunmak adına geliştirilmiş emzik, alıştırma bardağı, diş kaşıyıcı gibi ürünleri anne ve babalar sıklıkla tercih etmektedir.

  Burada dikkat edilmesi gereken nokta hiçbir zararlı içerik bulunmayan ürünler tercih etmektir. Çünkü bebekler hassastır bu sebeple de sağlıklı ve doğal ürünler seçmek oldukça önemlidir. Bu doğrultuda özel olarak geliştirilmiş doğal Sophie La Girafe bebek bakım ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. O halde gelin birlikte markanın en popüler ürünlere birlikte göz atalım…

  Sophie La Girafe Emzik

  Emzik, bebekleri sakinleştirmeye yardımcı olan, rahatça uykuya dalmasını sağlayan araçlardan biridir. Bebeklerin emme içgüdüsünü sağlamak için büyük role sahiptir. Genel olarak emzik çeşitleri;

  • Kauçuk emzik
  • Silikon emzik

  Sophie La Girafe 6-18 ay kauçuk emzik ve slikon emzik çeşitleri mevcuttur.

  Sophie La Girafe Alıştırma Bardağı

  Bebekler 6 aydan sonra alıştırma bardağı kullanılması tavsiye edilmektedir. Bebekler kendi kendilerine su veya sıvı şeyler tüketmesine yardımcı olmak adına hazırlanmış alıştırma bardakları bebeğinizin yeme-içme alışkanlıkları geliştirmek için oldukça önemlidir. Yeme içme alışkanlıklarının yanı sıra tutma ve dokunma becerilerinin de geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır.

  Siz de Sophie La Girafe alıştırma bardağı, emzik, bebek bakım seti gibi ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.