sadsad x
asdasd

Solingen

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
16 ürün

  Solingen Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Almanya’nın Kuzey Ren- Vestfalya bölgesinde bulunan Solingen şehrinde imalatı yapılan ve üretimi sağlanan çelik alaşımlı ürünler ile tüm Türkiye’de ve dünyada güvenilirliği kabul edilmiştir.  Her geçen gün artan ürün çeşitleri ile nihai tüketim ürünlerinde her zaman kalite önceliği hedef alınarak son teknolojilerle ürünler geliştirilmiştir. Markanın hedefi müşteri memnuniyetidir.

  Solingen Store Limited şirket, 2015 yılında online satış alanında Solingen ürünlerini tüketicilere sunmak için yola çıkmıştır. Kaliteli ve ekonomik ürünler ile kullananların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Markanın ev gereçleri dışında tasarladığı kişisel bakım aletleri ile de sıkça tercih edilmektedir. O halde gelin birlikte bakalım…

  Solingen Tırnak Makası

  Tırnakların boyutunun kısaltılması diğer bir işleviyle tırnakların kesilmesini sağlayan ürüne tırnak makası denir. Tırnak makası kullanım alanlarına göre çeşitliliğe ayrılmaktadır. El için geliştirilen tırnak makası genelde küçük ve orta boyutludur. Bu tasarım ellerin makası kolay kavramasını, pratik ve kontrollü bir şekilde uygulama yapılmasına yardımcı olur. Solingen tırnak makası, oldukça kaliteli tasarıma sahiptir.

  Solingen Törpü

  Tırnak kesimi tamamlandıktan sonra şekil vermesine yardımcı olan alete törpü denir. Tırnaklarınıza kare, üçgen, dikdörtgen gibi şekillerin verilmesini sağlar. Bunun yanı sıra tırnak boyutunu kısaltmada da oldukça etkilidir. Tırnak törpüsü de kendi arasında çeşitliliğe ayrılır.

  • Metal Törpü
  • Cam Törpü
  • Kağıt Törpü
  • Tırnak Parlatıcı Törpü

  Siz de tüm Solingen kişisel bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özelliği ile hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.