x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Havaların ısınmasıyla ilk akla gelen ilk üçlü deniz kum ve güneştir. Turizminde çıkış noktası olan bu sıralama insanların dinlenmeleri ve güneşin keyfini çıkarmaları için olanak sağlamaktadır. Yaz aylarında ısı ışınlarının yeryüzüne direkt olarak inmesi sağlık için yararlı olsa da cilt için büyük bir zarar teşkil etmektedir. Cilt lekelerinden cilt kanserine kadar birçok soruna yol açan güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korunmak bu nedenle oldukça önemlidir. Dünyaca bilinen ve etkisini her yaş grubunda kanıtlamış olan Solante markası güneş kremi ürünleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen dermokozmetik ürünler içerisinde yer alır.

Solante Güneş Kremi Etkileri

Değişik cilt tiplerinin ihtiyacına yönelik ürün sunan Solante markası, öncelikli olarak atopik, seboreik dermatit, sedef ve akneli ciltler üzerinde etkisini göstermektedir. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun olan Solante güneş kremi ürünleri anti aging özelliği sayesinde de erken yaşlanma belirtilerini yok ederek daha genç bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur. Cilt sorunlarına ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiren marka cildi koruma altına alarak gün boyu rahat bir şekilde güneşlenmenin keyfini yaşatır. Hamilelik esnasında oluşan hormonsal dengesizlikler lekelerin meydana gelmesine sebep olurken Uzun süre güneş altında durmakta lekelere neden olmaktadır. Bu nedenle tıpkı bebekler gibi hamile bayanlarda güneş kremleri kullanarak yüksek ısının olumsuz etkilerinden korunması gerekmektedir. Formülünde bulunan anti oksidan sorunların yatıştırmasına yardımcı olur ve gün boyu etkisini kaybetmeden kullanıcıların memnuniyetini kazanır.

Solante Güneş Kremi Ürünleri

Alerji Koruyucu Krem, Hassas ciltlerde sıklıkla gözlenen güneş alerjisi için üretilmiş dermokozmetik bir üründür. Cilt kanserinin de oluşmasına engel olan bu koruyucu krem içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde kış aylarında da kullanıma uygundur. Hipoalerjiktir, sivilce oluşumuna neden olmaz. Suni koku yani parfüm içermez. Kolaylıkla emilerek cilt üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz.

Solante Irrita, hasarlı cildi onaran yapısı sayesinde vücut üzerinde meydana gelebilecek tüm sorunların giderilmesine yardımcı olur. Gençleştirme ve kaşıntı önleyici özelliğine sahiptir. Temiz cilt üzerinde kullanıma uygundur. Uzun süreli rahatlatma sağlar, nemlendirir ve rahatlatır.

Solante Güneş Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.