sadsad x
asdasd

Sitemizde Satışına Başladığımız Mavala Markası ile Tanışmanızı İsteriz..

02 Nisan 2014
Sitemizde Satışına Başladığımız Mavala Markası ile Tanışmanızı İsteriz..

Mavala'nın Hikayesi..

Mavala'nın kurucusu kimyager Madam Madeleine Van Landeghem, 1958 yılında laboratuvarda geçirdiği uzun saatler boyunca yıpranan el ve tırnaklarını iyileştirmek için bir adım atmaya karar verir. Çalışmalarının sonucu Mavala Tırnak Sertleştirici olur. Ürünü ilk kez kendi kullanan Madam Madeleine Van Landeghem, bu mucizevi ürünü daha sonra tüketiciyle de buluşturur. Mavala’nın ilk ürünü olan ve formülü hala bir sır olup taklit edilemeyen, Mavala Tırnak Sertleştirici halen tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta.

Hayatına tırnaklar için hazırlanmış bir ürünle başlayan Mavala, bugün el ve tırnakta oluşabilecek birçok problemin çözümünü sunan ürünlere sahip. Mavala’nın geniş ürün yelpazesinde çukurlu tırnak yüzeyi, kırılganlık, hassasiyet, sararma, yavaş uzama, kuruluk, nemsizlik ve bunlar gibi birçok sebeple yıpranmış olan tırnaklara uygun, onarıcı ürünlerin yanı sıra; tırnak yemeyi önleyici, ojenin tırnakta ki dayanıklılığını arttırıcı ürünler ile modayı izleyen renklerde ojeler bulunuyor.

Mavala’nın, onu diğer tırnak markalarından ayıran önemli bir özelliği daha var. Farklı ve daha sağlıklı bir manikür yapımını destekleyen Mavala, tüm dünyada ‘Mavala Manikürü’ olarak bilinen manikür uygulamasını geliştirdi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.