sadsad x
asdasd

Simple

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
35 ürün
    1 2

iyi kalpli cilt bakım markası Simple Dermokozmetika’da!

Simple cilt bakım ürünleri hassas ciltlere özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde renklendirici boya, parfüm, etil alkol ve sert kimyasallar bulundurmayan cilt dostu Simple kısa sürede tüketicilerin beğenisi kazanan cilt bakım markaları arasında yerini almıştır.

Simple ürün yelpazesinde günlük kullanıma uygun yüz temizleme jeli, makyaj temizleme mendili ,makyaj temizleme suyu, nemlendirici, su bazlı nemlendirici, kağıt maske ve daha fazla ürün seçeneği bulunmaktadır. Dermokozmetika üzerinden Simple ürünlerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Cildin daha sağlıklı ve bakımlı görünmesi için şüphesiz ki cilt bakımı şarttır. Cilt bakımının olmazsa olmazı ise temizleyici ürünlerdir. Çünkü makyaj yapılsın ya da yapılmasın cilt çevresel faktörler sebebiyle kirlenir. Gün sonunda cilt yeteri kadar temizlenmez ise ölü hücreler birikir, siyah nokta ve gözenek oluşumu meydana gelir. Bunun yanı sıra cilt yüzeyinde biriken ölü deriler cildin emilim gücünü de düşürür ve üzerine uygulanan bakım ürünlerinin etkinliğini azaltır. Bu sebeple günlük olarak cilt sabah akşam temizlenmeli sonrasında nemlendirici bakım ürünleri uygulanmalıdır.

Simple Ürünleri Cilt ve Çevre Dostu !

Simple markasının cilt dostu olduğu kadar çevre dostu olduğunu da biliyor muydunuz? Simple ürünleri yeşil ambalaj tasarımıyla ve temiz içerikleriyle iyi kalpli cilt bakım markası olmayı başarmıştır. Her cilt tipi için geliştirdiği cilt bakım ürünleri en hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak formüle edilmiştir. Simple cilt bakım ürünleri;

  • Hipalerjeniktir.
  • Dermotolojik olarak test edilmiştir.
  • Komedojenik değildir.
  • Oftalmolojik olarak test edilmiştir.
  • Cilt pH'ıyla dengelidir.

Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirdiği ürünleri ve her kesme hitap eden fiyatları ile Simple kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Sizde Simple cilt bakım ürünlerini Dermokozmetika üzerinden inceleyebilir, indirimli fiyat, hızlı kargo ve hediyeni sen seç imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.