sadsad x
asdasd

Sensilis

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
72 ürün

Sensilis ürünleri Dermokozmetika’da!

Cilt sağlığını ve güzelliğini bir arada sunan Sensilis cilt bakım ve makyaj ürünleri ile sevenleriyle buluşmaktadır.

Sensilis Cilt Bakım Ürünleri

Cildin daha sağlıklı ve güzel görünmesi için düzenli bakım olmazsa olmazlar arasında yer alır. Cilt gün içerisinde birçok çevresel faktöre maruz kalmaktadır. Doğru bakım yapılmazsa zamanla canlılığını kaybetmeye başlar ve yaşlılık belirtileri meydana gelir. Cilt bakımı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kişinin cilt tipidir. Çünkü herkesin cildi birbirinden farklıdır. Bu nedenle yaşadığı problemlerde farlılık göstermektedir. Sensilis her cilt tipi için özel ürünler geliştirmiştir. Temizleyici, nemlendirici, gündüz kremi, gece kremi ve göz kremi gibi günlük bakımda ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri yelpazesinde bulundurmaktadır.

Sensilis Göz Kremi

Göz çevresi daha ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle göz çevresine özel ürünler geliştirilmektedir. Sensilis göz kremi, göz çevresini derinlemesine nemlendirerek çizgi ve kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği göz çevresine daha aydınlık bir görünüm kazandırır. Sensilis göz kremi kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Sensilis Makyaj Ürünleri

Cilt bakımının devamı niteliğinde olan makyaj ürünleri cildin daha bakımlı ve güzel görünmesini sağlamak için geliştirilmiştir. Tüm makyajda ihtiyaç duyulan ürünleri yelpazesinde bulunduran Sensilis en çok tercih edilen ürünleri arasında

  • Fondöten
  • Far
  • Ruj

Gelmektedir. Her tene uyum sağlayan geniş renk skalasına sahip fondöten, cilt kusurlarını gizler, cilde eşit ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İnce yapısı sayesinde sürüldüğü anda ciltle bütünleşerek doğal bir görünüm kazandırır.

İnce toz yapılı farları ise göz kapağında topaklanma yapmadan homojen görünüm sağlar. İster tek başına isterseniz de gölgeli makyajda kullanabilirsiniz.

Sensilis ruj, dudak parlatıcı, dudak kalemi gibi daha fazla makyaj ve cilt bakım ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.