sadsad x
asdasd

Selin

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
7 ürün

  Selin 1912’de Süleyman Ferit Eczacıbaşı tarafından Türkiye’nin ilk kolonyasının üretilmesi ile İzmir’de başlamaktadır. Türkiye’nin kolonya uzmanı olan Selin Ardıç kolonya, Lavanta, İncir, Hanımeli ve Bahçe Gülü gibi koku çeşitleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

  Selin Kolonya Ürünleri ve Fiyatları

  Gün içerisinde cildimiz yenilenmeye ve ferahlamaya ihtiyaç duyar. Bu nokta da kolonya günlük olarak kullanılan koku ürünleri arasında yer almaktadır. Kolonya denilince akla ilk olarak limon kolonyası gelse de Selin markası kolonya kokularının genişleterek farklı kokular üretmiştir. Selin kolonya çeşitleri geliştirdikleri koku ürünleriyle ön plana çıkmayı başarmıştır.Selin ürünleri, farklı kokuları sayesinde kolonya kullanımından öteye geçerek, parfüm amaçlı da kullanılmaya başlanmıştır. İçeriğinde bitki özleri bulunduğu için kullandığınız andan itibaren kişide taptaze koku ve ferahlık hissi yaşatmaktadır.

  Sizde cildinizi gün içerisinde ferahlatmak ve canlandırmak istiyorsanız Selin kolonya çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.