sadsad x
asdasd

Scotch Brite

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Scotch Brite ürünleri Dermokozmetika’da!

  Scotch Brite, genel ev temizliği, mutfak, banyo gibi alanların temizlenmesine yardımcı olacak ürünler geliştirmiş markadır. Scotch Brite sil süpür, . Scotch Brite mop, Scotch Brite temizlik seti gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.

  Kadınlar için mutfak, banyo gibi yani tüm ev temizliği son derece önemlidir. Çünkü insanlar evlerde sıkça vakit geçirirler. Geçirdikleri bu vakti de en temiz ve kaliteli bir şekilde yaşamak isterler.  Bu sebeple de günlük veya haftalık olarak detaylı bir ev temizliği yapılmaktadır. Peki ev temizliği yaparken nelere dikkat edilmelidir? Hemen birlikte bakalım…

  • Ev temizliğine her zaman önce yatak odasından başlanır ve en son banyo ile bitirilir.
  • Mutfak temizlenen malzemeler ile banyolar temizlenmemelidir.
  • Tezgah veya masa silinen bez ile zeminler silinmemelidir.
  • Ev temizliğinde kullanılan bezler mümkün olduğunca tek kullanımlık olmalıdır.
  • Ev temizliğinde deterjan gibi ürünlerin doğal olmasına dikkat edilmelidir. 

  Sizde banyo, mutfak gibi alanların temizliğinde öncü marka olan Scotch Brite ürünleri ile evinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Scotch Brite ürünlerine bakacak olursak;

  Scotch Brite Kullan At Temizlik Bezi Paketi: mutfak ve banyo alanlarının temizliğinde kullanabileceğiniz kullan at ıslak temizlik bezidir. 

  Scotch Brite Tüy Toplayıcı Rulo: yastık, kanepe, düğme tutamları, abajurlar, mobilya altında keçe pedleri, duş perdesi, açık mobilya, çanta ve evcil hayvanlarınızın döktüğü tüm tüyleri tüy bırakmadan detaylıca temizleyen tüy toplayıcı rulodur.

  Tüm ev temizlik ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.