sadsad x
asdasd

Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Çözüm

02 Şubat 2017
Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Çözüm

Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Çözüm

Saç,  güzelliği yansıtmada etkili bir yardımcıdır. Bu nedenle saç tellerine özel olarak hassasiyet göstermek oldukça önemlidir. Bakımsız saç telleri zaman içerisinde zayıflar ve dökülmeler meydana gelir. Bu durum kişilerin psikolojisini olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Biota laboratuvarında üretilen Bioxcin bu durumların yaşanmaması adına geliştirdiği şampuan ve serum bakım ürünleri sayesinde saç tellerini yeniden güçlendirir ve ihtiyacı olan bakımı sunar.

Saçı güçlendirmeye yardımcı olan Quantum Serisi normal, kuru ve yağlı saçlar için geliştirilmiş saç bakım ürünleri ile saça dolgunluk ve hacim verir. Zayıflamış saç tellerini canlandırır ve parlak bir görüntüye kavuşturur.

Bioxcin Quantum Double Effect, saç tellerinde çifte etki eden bir formüle sahiptir. Saç dökülmesini önlerken aynı zamanda kepek oluşumuna mani olarak derinlemesine bir temizlik sağlar. Bioxcin Quantum Bio Activ Serum ise yoğun saç dökülmesi yaşayan kişilerin saç derisine gereken bakımı yapar ve kalıcı olarak saç dökülmesine engel olur.

Bioxcin Forte, ince telli saç tellerini kalınlaştırmaya yardımcı olan dermokozmetik bir üründür. Saç dökülmesi yaşayan kişilere de onarıcı bir bakım sağlar.

Yağlı ve normal saç tipine sahip kişiler tarafından kullanılan Bioxcin Genesis şampuan deride meydana gelen yağlanmanın gecikmesine yardımcı olur. Saçı dış etmenlerden ve çevresel faktörlerden derinlemesine arındırır. Formülünde paraben ve silikon içermez. Bioxcin ürünlerine 3al 2 öde kampanyasıyla ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz.

Dermokozmetika olarak sizlere Bioxcin saç bakım ürünlerini etki alanlarına göre derledik sizde saç sorunlarını yok etmek ve saçın dökülmesine engel olmak için bu saç bakım ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.