x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Gün içerisinde aktif olarak geçirilen zamanda en sık karşılaştığımız sorunlardan birisi, aşırı terleme ve terleme sonucu ortaya çıkan ter kokusudur. Terlemenin yanı sıra ter kokusu özellikle hem bireyi hem de çevresindeki diğer kişileri rahatsız etmektedir. Bunun için çözüm olarak Roll On üretilmiştir. Parfüm ve deodorantların ozon tabakasına verdiği zararlar göz önünde bulundurarak daha iyi bir yaşam için geliştirilmiş Roll On ürünleri insan sağlığını daha az etkilemektedir. Erkekler kadınlara oranla daha fazla ağır iş yapmasından dolayı daha sık terlemektedir. Roll On içeriğinde bulunan etkin maddeler erkeklerin daha az terlemesine yardımcı olmaktadır. Roll On ürünlerinin kullanımı deodorantlara göre daha uzun sürelidir. Bu nedenle yuvarlak başlığı ile koltuk altlarına kullanılan bu ürün günlük yaşantı içerisinde sıklıkla kullanmaya uygundur.

Roll On Ürünlerinin Vücuda Etkisi

İnsan sağlığını düşünen ve rahatsız edici kokuları ortadan kaldırmak için yardımcı ürünler arasında yer alan Roll on ürünleri kullananların rahatlıkla hareket etmesini ve hoş kokmasına yardım etmektedir. Uzun süre kullanımı ile sıklıkla sürülebilen bu ürünler koltuk altlarında bulunan kıvrımlara daha iyi ulaşabilmesi adına top şeklinde dönebilen başlığa sahiptir. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri ve aktif bileşenler sayesinde var olan kötü kokuyu giderir ve düzenli kullanım ile ter kokusunu kalıcı olarak yok etmektedir. Kozmetik ürünler arasında yer alan Roll On ürünleri aynı zamanda dermokozmetik ürünler içerisinde de özel olarak geliştirilmiş formüller ile yer almaktadır. tamamen doğal bileşenlerle üretilen Roll On ürünleri kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdendir.

Roll On Ürünleri

Bioderma Roll On, terlemeye karşı etkili ürünlerdendir. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen maddeler arasında diğer rollonlardan ayıran özelliği alkol ve alüminyum içermeden üretilmiş olmasıdır. Cilde uyumluluk sağlayan Bioderma Sensibio Antiperspirant Roll On Hipoalerjik bir yapıya sahiptir. Alerjik durumların yaşanmasını önler. Normal, karma, yağlı tüm ciltlerin kullanıma uygundur. istenmeyen kokuları önlemek ve yok etmek adına kullanılan Bioderma Roll On ürünleri kişiyi veya çevresinde bulunan kişileri rahatsız etmeden hayat içerisinde aktif olarak yer almaya kolaylık sağlar.

Vichy İz Bırakmayan Roll On, erkeklere özel olarak geliştirilmiş Vichy Roll On tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Yaşanan stres altında ve hareket halinde oluşan ter kokusunun önlemesine yardımcı olmaktadır. Yetişkin ve gençlerin kolay ve pratik bir şekilde kullanacağı Vichy Homme terlemeye karşı kıyafetlerde iz bırakmayan içeriğe sahiptir. Alkol ve alüminyum içermez.

Roll On

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.