sadsad x
asdasd

Rexona

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
34 ürün
    1 2

Rexona Ürünleri Dermokozmetika’da!

Rexona, 1908 yılında Avustralya’da Doktor Alice Sheffer tarafından yaratılmıştır. İlk kez Sheffer insanların kullanabileceği güzel kokusu olan sabun hazırlamıştır. Sabuna latince ‘’rex’’ yani kral-prens anlamına veren Rexona ismini vermiştir. 1920 yılına kadar ürünlerini küçük yerde satan Sheffer markayı tüm Avustralya’ya yaymak kararında olur. Bunun için ise tüm ürünlerini tanısan Rexona zaman içerisinde tüm Avusturalya’da ürünlerini tanıtarak tercih edilen marka haline gelmiştir. 1928 yılında ise artık önemli bir marka olan Rexona Unilever şirketine bağlı markalar arasında yer almıştır.

1960 yılında Rexona üretime başlayarak hem Avrupa hem de dünyaya yayılmıştır. 1980 yılında ise küresel büyüme yapan marka farklı kokulardan ürün çeşitlerini tanıtmıştır. 2015 yılında ise marka kanıtlanmış formülü değiştirerek hem ürünün dış kutusu hem de içeriğinde değişimler yapmıştır. Günümüze baktığımıza kadın ve erkekler için deodorant spreyler geliştirmektedir.

Rexona Ürünleri

Uzun süre kalıcı kokular üretmeyi hedeflemektedir. Rexona, farklı tasarıma ve etkileyici kokulara sahip ürünler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Rexona deodorant ürünlerinin etkisini geliştirmek ve kokuları her zaman güncel tutmak için dünyanın önde gelen koku partnerleriyle çalışmalar yürüterek koku uzmanlığı konusunda başarılı olmuştur. Erkek ve kadın için farklı ve güzel kokulara sahip deodorant çeşitlerinden tercihinize göre seçim yapabilirsiniz.

Sizde tüm Rexona deodorant ve roll-on ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.