sadsad x
asdasd

Revo

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Revo Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Yumuşak, canlı ve pürüzsüz görünümlü dudaklar görünüm açısından önemlidir. Özellikle dudak bakımı cilt bakımının adımları arasında yer alır. Dudaklar, vücudumuzun hassas noktalarından biridir Bu sebeple dudak bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. Özellikle soğuk ve kuru havalarda dış etkenlerde çabuk etkilenen dudaklar nemini ve pürüzsüz görünümünü kaybeder.

  Kış aylarında özellikle soğuk hava şartlarından dolayı dudaklar kurur ve çatlamaya başlar. Bu durumu önlemek için dudaklarınızı çevresel faktörlere karşı korumak için düzenli olarak nemlendirmek gerekir. Bu noktada her an yanınızda taşıyabileceğiniz dudak bakım kremlerinden yararlanabilirsiniz.

  Revo markasının dudak bakımı için özel olarak geliştirdiği dudak balsamları ile siz de dudak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Revo çilek ve kiraz özlü dudak balsamları, dudakları nemlendirmeye yardımcı olur. Dudakların nemini geri kazandırır, canlı ve parlak bir görünüme kavuşturur. Özellikle dudaklarınıza ruj sürmeden önce nemlendirmek oldukça önemlidir. Bu adım dudakların kurumasını önler ve dudakları astar gibi kaplayarak kurumasını önler.

  Siz de Revo dudak balsamlarını sitemiz üzerinden detaylıca inceleyebilir, kapıda ödeme, hediyeni sen seç ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.