sadsad x
asdasd

Renk Tonu Eşitleyici D-Pigment

06 Mart 2017
Renk Tonu Eşitleyici D-Pigment

Renk Tonu Eşitleyici D-Pigment

 

Dış görünüş birçok kişinin önceliğidir. Özellikle kadınların daha fazla özen gösterdiği ve düzenli olarak bakımını gerçekleştirdiği yüz bölgesi, korunması en zor bölgeler içerisindedir. Dış etmenler hava, toz, güneş ışınları gibi çevresel faktörler cildin hasar görmesine sebebiyet vermektedir. Bu nedenle yüz bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlamak oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir.

 

Cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı olan Avene D-pigment serisi cilt üzerinde meydana gelen güneş kaynaklı veya hamilelik esnasında oluşan leke oluşumlarına iyi gelmektedir. Avene kasabasında bulunan termal su istasyonundan gelen termal suyla zenginleştirilmiş içeriğe sahip ürünler her cilt tipine uyum sağlamaktadır. Hassas ciltler tarafından da kullanıma uygun marka kategorisi, doğal bileşenler sayesinde aydınlık bir görünüm ortaya çıkarır. Renk tonu eşitsizliğini yok ederek homojen bir ortam hazırlar.

 

Cilt üzerinde lekelenmeler yoğun olarak yaz aylarında meydana gelir güneş ışınlarının yeryüzüne direkt olarak inmesi cilt bariyerlerine derinlemesine nüfuz etmesi sonucunda çillenme, ton farkı ve güneş lekeleri oluşmaktadır. Bu nedenle güneş koruyucu kullanırken aynı zamanda oluşmuş lekeler için Avene D-Pigment serisini kullanmak oldukça faydalı olucaktır. Alerjik reaksiyonu minimize eden yapısı sayesinde sorun yaratmadan gereken özeni gösterir. Kalıcı olarak leke oluşumuna engel olur. Gözeneklerin tıkanmasına izin vermez. El, göz ve yüz bölgesinde kullanıma uygun ürünlerin formülünde paraben ve parfüm içermez.

 

Dermokozmetika olarak sizlere leke önleyici bakım ürünlerinin listesini hazırladık. Sizde cildinizde güneş veya hamilelik sırasında meydana gelen lekelenme ile mücadele ediyorsanız Avene D-pigment serisini düzenli bir şekilde kullanınız.

 

 - D-Pigment Riche (Leke kremi)

 - D-Pigment Legere (Leke giderici krem)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.