sadsad x
asdasd

Rausch

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

1980 yılından itibaren bitkilerin gücüne inanan Rausch markası Josef Wilhelm Rausch tarafından kurulmuştur. Saç toniklerini ve şampuanlarını özenle hazırlayan Wilhelm, bitki ve otları kullanarak ilk sıvı saç şampuanını bulan kişi olarak bilinmektedir.

1949 yılında küçük bir kozmetik dükkânı bulunan Josef Baumann Widmer, kendi çabalarıyla dükkanı genişletmiş ve büyütmüştür. Oğlu ile beraber çalışan Widmer, Oğlunun desteği ile hem bitki hasılatı hem de üretim yapmaktadır. Bitkisel ürünleri tanıtmak amacıyla İsviçre’ te bulunan tüm eczaneleri gezmiş ve 700’ e yakın güzellik salonunu dolaşmışlardır. Böylece kendi şirketlerini kurmayı başarmışlardır. Rausch şampuan ürünleri felsefi olarak özenle seçilmiş bitkilerin doğal formülizasyonlarla kullanmakta, saç telleri ve saç derisine en uygun bakımı gerçekleştirmektir.

Saç bakımı şampuanlarında ve bakım kremlerinde kullanılan ebegümeci, deniz yosunu, adaçayı gibi birden çok bitki özünden yararlanmıştır. Birbirinden farklı etkilere sahip olan bitkiler saç derisinde meydana gelebilecek her türlü soruna çözüm sağlamaktadır. Karma, yağlı gibi değişik saç tiplerine sahip kişiler için üretilen Rausch şampuan ürünleri, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Saç derisini derinlemesine temizleyen şampuanlar, saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. Parlak ve hacimli görünmesini sağlar. Saç renginin korunmasına ve yağlı yapının giderilmesine yardım eder. Hassas saç tiplerine özel olarak bakım yapar ve saçlı derinin bakımını gerçekleştirmek adına son derece etkili ürünler ortaya koymaktadır.  Rausch saç kremleri ise saçın dolaşıklığını açmak ve kolay taranmasını sağlamak açısından oldukça faydalıdır. Saç spreyleri, güçlü tutuş sergilemektedir. Kil mineralli ürünü ise kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İçeriğinde bulunan özler sayesinde saç bakımını kusursuz şekilde tamamlama yardımcı olur. Saç derisi için önemli bir yapıya sahiptir.

Rausch Şampuan Ürünleri ve Özellikleri

Rausch Kil Mineralli Saç Derisi Bakımı: Saçlı deride meydana gelen dış etkenlerden kaynaklı kir ve kir kalıntılarının temizlenmesini sağlar.  Saç tellerini saran kokunun giderilmesi için ideal bir üründür. Yağlı, tahriş olmuş saç derisinin ve sorunlarının düzelmesine destek olur. Sebum seviyesinin yükselmesine mani olarak saç derisine yayılmasını yavaşlatır. Saç tellerine gereken bakımı yapar, onarır, canlandırır, güçlendirir. İstenilen esnekliğe ve parlaklığa yeniden kavuşturur. Saç tellerinin kolay taranmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.