sadsad x
asdasd

Pure Color

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
15 ürün

  Pure Color Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Schwarzkopf Pure Color, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en çok sevilen saç boyası markası arasında yer alır. Hem global hem de Türkiye’de sıklıkla tercih edilen Pure Color, boya konusunda ürünler geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

  Her kadın saçlarının bakımlı ve güzel olmasını ister. Özellikle ilerleyen yaşlar ve çevresel etkenler sebebiyle saçlarda beyaz görünümler oluşur. Bu durumun önüne geçmek için ise genellikle saçlar boyanmaktadır. Pure Color markası da geliştirdiği kalıcı jel saç boyaları ile deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Saçlardaki beyazları kapamanın yanı sıra saç rengini değiştirmek için de tercih edilmektedir.

  Pure Color Saç Boyası

  Her saç rengi için özel olarak hazırlanan Pure Color saç boyaları içeriğinde bulunan  aloe vera, kaktüs ve aquaxyl içeren formül sayesinde saçları boyarken besler ve parlaklık kazandırır. Genel olarak özelliklerine bakacak olursak;

  • Saçlarda maksimum beyaz kapama sağlar.
  • Üstün ve yoğun renk kalıcılığına sahiptir.
  • Saçlarda kusursuz renk eşitliği sağlar.
  • Saçlara parlaklık kazandırır.
  • Jojoba yağı içeren bakım kremi ile saçlar sağlıklı, canlı ve ışıltılı görünür.
  • Uzun süre kalıcıdır.

  Siz de tüm Pure Color saç boyası çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.