x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Saç bakımı oldukça önem gerektiren konulardan biridir. Düzenli bir biçimde saç bakımı yapıldığında saç telleri beslenir ve zamanla yıpranmalar onarılmaya başlar. Kadınlar ve erkekler tarafından yaşanılan büyük sıkıntı ise düzenli olarak saç yapısına uygun bakım sağlamaktır. Fakat gereken ilgi gösterilmediğinde saç telleri zayıflamaya başlar. Zayıflayan saç teli hücreleri ölmeye başlar ve dökülmeler meydana gelir.

Alın ve tepeden başlayan dökülmeler erkeklerde daha sık görülmektedir. Bunun için kullanılan ürünlerin saç tipine uygun olması gerekmektedir. Bilinmeyen markaların bilinmeyen formüle sahip ürünlerini kullanmak saça zarar vermektedir. Uzmanlar ve dermatologlar tarafından önerilen dermokozmetik ürünler sizlerin daha iyi bir bakım yapmanıza yardım eder.

Prozinc Şampuan Ürünleri Özellikleri

Prozinc Şampuan saçlı derinin dengesini bozmadan kolayca temizlik sağlamaktadır. Günlük kullanıma uygun olan Prozinc Şampuan ürünleri formülünde bulunan bitkisel özler yardımıyla da rahatlık sağlamaktadır. Kafa derisinde oluşan kepek çoğunlukla kuruluk nedeniyle ortaya çıkar, bazen de fazla yağlanma sonucu görülür. Kaşıntı ve tahrişe sebebiyet veren bu durum kişilerin günlük yaşantısını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle kepeğe karşı etkili ürünler kullanılması gerekmektedir.

Prozinc Şampuan Saça Etkisi

Prozinc şampuan ürünleri kepeğe, yağlanmaya, tahrişe ve kaşıntıya karşı geliştirdiği ürünlerle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Provitamin B5, Biotin ve Octopirox gibi bileşenlerle zenginleştirilmiş marka, hem kadınlar hem de erkeklerde meydana gelen problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Saça hacim ve dolgunluk vererek gün boyu parlak bir görünüm kazandırır.

Prozinc Women Boyalı Saçlar: Saçlı deride meydan gelen kepek oluşumunu gidermeye yardımcı olan günlük kullanıma uygun dermokozmetik şampuandır. Kaşıntı, tahriş ve kaşıntı gibi alerjik reaksiyonları önlemeye yardım eder. Nemlendirici özelliğiyle kuruluğun oluşmasına mani olur. Boyanın yarattığı yıpranmaların onarılmasını sağlar. Mat görünümünü ortadan kaldırır. Bayanlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Prozinc Plus: Tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Formülünde paraben içermeden günlük temizleme işlemlerinde uygulamaya yardımcı bir üründür. Saç köklerinin dipten uca besler ve onarılmasını sağlar. Dökülmelere karşı etkisini gösterir zamanla saçın uzamasına yardım eder. Erkekler ve kadınlar tarafından ortak sorunların giderilmesine katkı sağlar. Dış etkenlere karşı koruma gerçekleştirir.

Prozinc Kuru Saçlar İçin Şampuan: Kuru saçlar için geliştirilmiş bir şampuandır. Kepeğe karşı savaş açar. Saç diplerine derinlemesine temizlik sağlar. Saçın dökülmesine engel olurken aynı zamanda güçlenmesine yardımcı olur. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş formülü cilt ile uyumludur.

Prozinc Şampuan

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.