sadsad x
asdasd

Proxentin

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Proxentin Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Biota Laboratuvarları uzun yıllardır Eczacılık, Dermokozmetik, Gıda takviyesi gibi alanlarda uluslararası standartlarda üretim, kalite ve bilgiye sahiptir. Ülkemizde ve dünyada gelişen ihtiyaçlar neticesinde yüksek Arge standartları ve üretim kapasitesi imkanlarıyla hijyen ve temizlik alanlarına daha fazla eğilmeye başlamıştır.  Proxentin markasıyla Antibakteriyel hijyen ürünleri üretmeye karar vermiş, yatırım ve araştırmalarını bu alanda derinleştirmiştir.

  Tüm dünyada oluşan ihtiyaçlar ve yoğun talepler neticesinde Biota Laboratuvarları bu talebe hızlı bir şekilde karşılık vermektedir. Bu ürünlerin hem Türkiye’de satışına başlamış hem de sahip olduğu iş bağlantıları sebebiyle 60’dan fazla ülkeye ihraç etmeye başlamıştır.

  Proxeintin her zaman daha iyi hijyen standartları oluşturma ve sağlığı koruma misyonu ile hareket etmektedir. Marka cilt sağlığını desteklemekle beraber bakterileri ve virüsleri gidermekte güçlü ürünler sunmaktadır.

  Bakteri, virüs ve mikropların öldürülmesi, üremelerini engellemesi için kullanılan kimyasal ürünlere dezenfektan nedir. Virüs ve bakterilerin en fazla ve hızlı olarak yerleştiği yer ellerimizdir. Gün içerisinde farkında olmadan ellerimizi yüzümüze, gözümüze ve ağızımıza götürürüz. Bu durum ellerdeki bakterilerin vücudun diğer organlarına da hızlıca yayılmasını sağlar.

  Protexin el dezenfektanı ellerdeki bakteri ve virüsleri giderir.

  • Durulama gerektirmez
  • Hızlı etki gösterir
  • Cildi kurutmaz

  El Dezenfektanı Hangi Durumlarda Kullanılmalıdır?

  • Toplu taşıma araçlarına binmeden,
  • Alışveriş merkezlerindeki lavoba ve tuvaletleri kullanmadan önce,
  • Hastane, klinik vb. gibi toplu yerlere girmeden önce ve çıktıktan sonra,

  Gibi daha birçok alanda kullanılmaktadır.

  Sizde kişisel hijyeni sağlamak için Protexin ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.