Yandex Metrica

Pierre Fabre

Pierre Fabre, dünyanın en büyük ikinci dermokozmetik firmasıdır. Fransa’da kurulan laboratuvar 2015 yılından itibaren ilaç grubu alanında hizmet vermektedir. Dermokozmetik alanında % 57 uluslararası ticarette ise %58 oranında satış yapmaktadır. Languedoc-Roussillon-Midi-Pyrénées bölgesinde bulunan şirket, 43 ülkede şirket zinciri, 130 ülkede ise dağıtım gerçekleştirmektedir. İstihdam seviyesi en geniş laboratuvara sahip Pierre, 13.000 kişiye dünya genelinde iş olanağı sunmaktadır.

Pierre Fabre ürünleri, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Dermokozmetik her şeyden önce cilt güzelliğine önem vermektir. Cilt sağlığına ve güzelliğine büyük katkı sağlayan Pierre Fabre ürünleri, dermatologlar ve uzmanların görüşleri huzurunda üretilir ve tasarlanır. Yaklaşık 50 yıldan beri sektör içerisinde bulunan marka, yenilikçi anlayış ve sağlıktan güzelliğe prensibini benimseyerek kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ayrıca PierreFabre bünyesinde dermokozmetik alanında başarı sağlamış, Avene, Ducray, Klorane, Elancyl, Dermatologie gibi markaları da yer almaktadır.

Pierre laboratuvarları yaklaşık 50 yıldır, ilaç ve aile sağlığı konularında da kullanıcıların yanında yer almıştır. Dünyada 140 ülkede temsil edilen ürünler Türkiye’de ise 1996 yılında kurulmuştur. Sanofi- Doğu ilaç A.ş ile ortaklık sonrası ülkemize gelen ilaçlarla ilk adımını atmıştır. Daha sonra 2001 yılında Biomeriux ile ortaklık kurulmuştur. 2004 senesinde ise, Pierre Fabre İlaç A.Ş ile Türkiye günümüzde halen ortaklığı sürmektedir. Tedavi anlamında Onkoloji, Kadın sağlığı, Nöropsikiyatri, Ağız ve diş sağlığı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Pierre Fabre Ürünleri Ve Özellikleri

mantardan etkilenmiş kısımların onarılmasına yardım eder. Mantara karşı tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Hızlı etki eden yapısı zayıflamış tırnağın yerinden kalkmasına ve yenilenmesine katkıda bulunur. Kullanımı oldukça basittir. Tırnak üstüne yeteri miktarda pomad uygulanır ve üzeri sarılır. 24 saat bekletilir ve düzenli kullanarak kısa sürede iyileştirilir.

: Molluscum contagiosum tedavisinde kullanılan ürün, el üzerinde meydana gelen siğillerin giderilmesine yardımcı olur. Her bireyde görülmesi oldukça sık olan siğiller dermal solüsyon içeriğinde bulunan bileşenlerle temizlenir. Direkt olarak siğil oluşumuna engel olur. Etrafa sıçratmadan gereken bakımı gerçekleştirir. Dermal Solüsyon Ürünü, 2 yaşından itibaren her bireyin kullanımına uygundur.

2 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.