sadsad x
asdasd

Pastel Tırnak Bakımı

27 ürün

  Pastel Tırnak Bakımı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Ellerin güzel görünmesi tırnak bakımının yapılmasından geçer. Eğer sizde tırnaklarınızın daha bakımlı ve güzel görünmesini istiyorsanız, tırnak yapınıza göre ihtiyacınız olan bakım ürünlerini ve oje çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Tırnak bakımı işleminden sonra bir diğer adım oje kullanımıdır. Oje ile renklendirilmiş tırnaklar ellerin güzel ve dikkat çekici görünmesini sağlar.  Oje, el veya ayak tırnaklarına sürülmesi için kullanılan tırnak makyajı ürünüdür.  Birbirinden farklı renklere sahip olan Pastel oje çeşitlerinden başlıcalarına gelin birlikte bakalım…

  Pastel nude oje; yaz veya kış farketmeksizin sıklıkla kullanılan renk çeşitleri arasında yer alır. 17 farklı renk seçeneği ile ellerinizde doğal ve sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Eğer sizde tırnaklarınızda doğal renkler seviyorsanız Pastel nude serisi tam da size göre!

  Pastel nail polish oje; tırnaklarınızın bakımlı görünmesini sağlarken kırmızı, mavi, mor ve yeşil gibi geniş renk skalası ile ellerinizin güzel ve canlı görünmesine yardımcı olur.

  Kusursuz Oje Sürmenin Püf Noktaları

  Oje sürmek genellikle zor bir adım gibi görülse de pratik yöntemler sayesinde hızlı bir şekilde sürerek ellerinizin güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Gelin birlikte oje sürmenin püf noktalarını inceleyelim;

  • Tırnaklarınızı istediğiniz boyda kesin, daha sonra törpü yardımıyla uçlarını pürüzsüz hale getirin.
  • Tırnak yüzeyinde bulunan bir toz veya oje çıkarıcı kalıntısı bulunuyorsa temizleyin. Bu adım ojenizi kusursuz sürmenizi sağlar.
  • Ojenin rengini belirginleştirmek, tırnak yapınızı korumak için sürmeden önce alt katına astar olarak bir baz uygulayın.
  • Tırnağınızın dip kısmından başlayarak uç kısmına kadar sağ, sol ve orta fırça hareketleriyle ojenizi sürün. Böylelikle oje tırnaklarınıza homojen bir şekilde dağılır.
  • Oje sürerken kenarlara taşan kısımları için pamuk çubuğunu bir damla asetona batırın  ve daha sonra temizleyin. Bu adım ojeyi bozmadan düzeltmenizi sağlar.

  Sizde tırnaklarınızın güzel, dikkat çekici  ve bakımlı görünmesini istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan uygun fiyat ve hediyeni sen seç özelliği ile hemen sahip olabilirsiniz!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.