sadsad x
asdasd

Pastel Göz Kalemi

33 ürün
    1 2

Pastel göz kalemi çeşitleri Dermokozmetika’da!

Belirgin bir göz makyajının şüphesiz en önemli aşaması göz kalemi uygulamasıdır. Göz kalemi, göz renginizi ve göz yapınızı vurgulayan bakışları anlamlandıran makyaj ürünlerindendir.  Günlük ve özel günlerin vazgeçilmez makyaj adımıdır! Yumuşak ve yoğun renk veren yapısı ile Pastel göz kalemi çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, istediğiniz renge hemen sahip olabilirsiniz.

Göz makyajında istediğiniz etkiye göre kullanabileceğiniz birçok göz kalemi mevcuttur. Örneğin; gözlerinizde buğulu bir etki yaratmak için göz kaleminizden bir miktar göz kapağınıza sürün, daha sonra bir far fırçası yardımıyla kalemi homojen bir şekilde dağıtın. Böylelikle istediğiniz buğulu ve dikkat çekici göz makyajına ulaşmış olursunuz. Aynı zamanda waterproof suya dayanıklı göz kalemleri yoğun ve kalıcı renk imkanı sunduğundan dolayı gözlerinizde eyeliner etkisi yaratır ve kalıcığı gün boyu sürer. Gözlerinizi olduğundan büyük göstermek için ise, beyaz göz kalemi tam da size göre! Beyaz renkte olan göz kalemini göz içinizdeki çizgiye uyguladıktan sonra gözlerinizin büyük göründüğünü hemen fark edeceksiniz. Belirgin biz göz makyajı için gelin birlikte Pastel göz kalemi çeşitlerini inceleyelim…

Pastel Waterproof Long Lasting Eyeliner; gözlerinizde mat bir görünüm sağlarken suya dayanıklı özelliği ile akma ve dağılma gerçekleşmeden uzun süre kullanım imkanı sağlar. Kadifemsi yapısı ile de kolayca uygulama yapabilirsiniz.

Profashion Artliner Pen; keçe uçlu tasarımı ile pratik bir şekilde uygulanır. Soğuk veya sıcak hava şartlarından etkilenmeden gün boyu dağılmaz ve göz çevresine buluşmaz.  Likit yapısı ile gözlerinizde simsiyah ve kusursuz görünüm sağlar. Gözlerde siyah göz kalemi tercih edenler için ideal bir üründür.

Metallics Waterproof Long Lasting Eyeliner; göz makyajında iddialı görünüm severler için özel olarak geliştirilmiştir. Kremsi ve sedefli yapısı sayesinde gözlerinizi belirgin hale getirirken, waterproof özelliği ile uzun süre kalıcılık sağlar.

Sizde makyajınızı pastel göz kalemi ile vurgulamak istiyorsanız tüm çeşitlerine Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.