sadsad x
asdasd

Panaheat

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Vücutta meydana gelen ağrıların son bulmasına yardımcı olan Panaheat markası, Glaxo Smith Kline şirketi tarafından üretimi yapılmaktadır. Panaheat ısı bandı olarak anılmaktadır.  Dünya çapında 191 ülkede satışı yapılan medikal bir üründür. Ambalajında iki adet yer alan ürün, bel, omuz, sırt bölgelerindeki kasların üzerine yapıştırılır. İlaç içemeyen formülü sadece kaslara ısı iletir ve rahatlamasına yardımcı olur.

Kas üzerine yapıştırılarak kolay kullanıma sahip ürün, kıyafetlerin altında kendini belli etmeyen yapıya sahiptir. Günlük aktivitelerde, koşuşturmaca içinde hem rahatsızlık hissi uyandırmaz hem de yerinden oynamaz. Sorunlu bölgeye yaklaşık 8 saat kadar ısı sağlar. Isınan bölgedeki kaslar gevşemeye başlar ve ağrısı hafifleyerek yok olur.

İnsanların günlük hareket kapsamı dışında kalan yanlış hareketler sonucu veya aşırı derece sabit ve hareketsiz durmaktan oluşan ağrıların dinmesine yardım eder. Bu ağrılar neticesinde erkek, kadın her bireyin sosyal yaşantısı olumsuz şekilde etkilenir. Oturmak, kalkmak, eğilmek gibi ani hareketlerin yapılmasına mani olur. Yüksek seviyede ağrı ve acı hissettirir. Panaheat isi bandı kullanmak oldukça önemlidir. Formülünde tamamen doğal olan ürün herhangi yan etki maddesi ve ilacı bünyesinde barındırmaz. Aynı zamanda kötü koku oluşumuna izin vermez, koku özelliği yoktur.

Panaheat ısı bandı, her an yanınızda taşıyabileceğiniz, çantanızda bulundurabileceğiniz ve kolaylıkla kullanabileceğiniz üründür. Bel, omuz, sırt gibi bölgelere ihtiyaç duyulan anlarda yapıştırılır. Günlük yapılan işlerin aksamasına izin vermez. İş hayatına, okul hayatına, alışverişe, ev işlerine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Siz iş akışınıza devam ederken Bant, 8 saat boyunca etkisini kaybetmeden ısı verir.

Panaheat Ürünleri

Masaj Roll On: Birbirinden farklı bitki özlerinden oluşturulan yağların bir araya gelmesiyle üretilen bir üründür. Masaj özelliğiyle vücudun rahatlamasına ve gevşemesine yardım eder. Nemlendirme sağlayarak cildin kurumasına engel olur. Cildin kaybettiği nem ve suyu geri kazandırır. Cildin beslenmesine katkıda bulunur. Stres oluşumuna mani olur. Kullanımı oldukça pratiktir. Temiz cilde uygulanır. Tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir, masaj yapılacak bölgeye yuvarlak kafasıyla hafifçe sürülmeye başlanır. Ardından yoğurma ve bilinen diğer masaj taktikleriyle işleme devam edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.