sadsad x
asdasd

Ossion

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Ossion ürünleri Dermokozmetika’da!

  Ossion, bakteri, virüs ve mikropların öldürülmesi, üremelerinin önlenmesi için ürünler geliştirmiştir. Bu ürünlerden başlıacalarına bakacak olursak;

  • Ossion kolonya
  • Ossion el temizleme jeli
  • Ossion el temizleme spreyi

  Genel olarak günlük hayatta sıkça tercih edilmektedir. Özellikle iş yeri, okul gibi toplu yaşam alanları için geliştirilmiş el temizleme ürünleri, kolonya el hijyenini anında sağlamak için oldukça pratiktir. Günlük yaşantıda eller birçok yerle temas eder. Bu sebeple de ellerde biriken bakteri, mikrop veya virüsler hastalıkların oluşmasına ve yayılmasına neden olabilir. Bu durumu önlemek amacıyla el hijyeninin temel adımı olan su ve sabun kullanmak gerekmektedir. Su ve sabunun olmadığı durumlarda ise Ossion hijyen ürünlerini tercih edebilirsiniz. Gelin ürünlere birlikte göz atalım…

  Ossion Kolonya

  Kolonya, gündelik yaşamda hem etkili bir dezenktan hem de bir çeşit koku ürünüdür. Özellikle Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Kolonya içeriği bakımından su ve alkol kullanılarak üretilmektedir. Bu içeriği sayesin de de etkili bir temizleyicidir. Bu sebeple de günlük hayatta sıkça kullanılmaktadır. Ossion kolonyada içeriğinde bulunan limon aroması ile hem ferah bir koku sağlar, hem de etkili bir şekilde mikrop, bakteri veya virüsü temizler.

  Ossion El Temizleme Jeli ve Spreyi

  Durulama gerekmeden pratik bir şekilde kullanabileceğiniz Ossion el temizleme jeli, antibakteriyel özelliği ile ellerinizi anında temizler.

  Sizde tüm dezenfektan ve kolonya çeşitlerine Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürünü kapıda ödeme, hızlı kargo ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.