x

Optone ActiMist Göz Spreyi Kuru İrite Gözler 10ml

Kuru ve tahriş olmuş gözler için özel olarak üretilen Optone Actimist Göz Spreyi ile gözleriniz artık çok daha rahat.

%40 indirim
69,89 TL 41,94 TL
  • Bu ürünü alırsanız 28 TL daha uyguna almış olacaksınız!
  • 21 saat 8 dakika içinde sipariş verirseniz yarın kargoda!
Süper hızlı kargo
Ref. OPT02

Optone ActiMist Göz Spreyi Kuru İrite Gözler 10ml Ürünü

Özet Bilgi: Gözlerde tahriş, kuruluk ve rahatsızlık hissi oluşur. Bunun nedenleri içerisinde göz yaşının kuruması başta gelmektedir. Optone markası, göz içerisinde meydana gelen kuruluğun giderilmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle kadınlarda görülen bu durum düzenli bakım yapıldığında eski haline döner. Kontakt lens kullanan veya yaşı ilerleyen kişilerde rastlanan tahriş ise göz spreyi sayesinde ihtiyaç duyulan özeni göstermenize yardım eder.

Markası: Optone

Cilt Tipi: Kuru ve tahriş olmuş gözler için kullanıma uygundur.

Ürün Kategorisi: Sağlık ve Medikal > Medikal

Ürün Gramajı: 10 ml

Optone ActiMist Göz Spreyi Kuru İrite Gözler Ürünün Özellikleri

Gözler çevresel etkenlerden oldukça sık etkilenmektedir. Gözyaşının kurumasıyla meydana gelen tahriş durumunu çevre ve yaşam şartları da etkiler. Sürekli bilgisayar ekranına bakmak, lens kullanmak, uzun yolda araba kullanmak, havasız ortamda bulunma gözün nem kaybına uğramasına neden olur. Gözde nem seviyesinin azalması sonucunda kuruluk oluşur ve gün içerisinde rahatsız hissettirir. Dermokozmetik ürünler arasımda yer alan OptoneActimist GözSpreyi, tahriş ve kuruluk hissini azaltmayı hedefler.

Gözün yağ tabakasını dengelemeye yardımcı olur. Nem oranını korumaya destek olur. En önemli özelliği ise çoğu göz spreyinin aksine gözün içerisine değil dışarısına sıkılmasıdır. Anında etki eder ve dört saate kadar rahatlık hissi sağlar. Makjayı bozmaz ve günlük kullanıma uygundur. Lenslerle birlikte güvenle kullanılabilir.

­Ürün’ün Kullanım Şekli

Uzmanlar ve dermotologlar tarafından yapılan araştırmalarda olumlu sonuçlar alan Optone göz spreyinin kullanımı oldukça pratiktir. Kapalı gözkapağı üzerine sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez 1-2 kez sıkılmalıdır. Gözçevresini tolare eder. Kurulama gerektirmez, ürünün ambalajı açıldıktan itibaren 6 ay ömrü vardır.

İçerik: SU / SU / provitamin B5, Vitamin, Mineral

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Optone ActiMist Göz Spreyi Kuru İrite Gözler 10ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.