sadsad x
asdasd

Optone

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Güzel görünmek için en önemli unsur sağlıklı görünen gözlerdir. Gözler bakışlarımızda önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle yaz aylarında meydana gelen bu etkenlerden korunmak adına güneş gözlüğü, şapka gibi aksesuarlara kullanılmaktadır. Yaşam tarzı, çevre, yaş gibi faktörler göz sorunu yaşamanızda etken olabilmektedir. Gün içerisinde sizi rahatsız eden olumsuz sonuçlardan kurtulmanız için Optone çeşitli ürünler ortaya koymaktadır.

Bu marka, bize enfeksiyondan oluşan gözbozuklukları veya görüntüler arası ardışık görüntülerin belirmesi, zayıf ışık gibi durumların ortaya çıkardığı göz yorgunluklarını yok etmek için ürünler sunmaktadır. Firmanın ürünleri içerisinde gözlerde oluşan enfeksiyonları, göz bozuklukları, yorgunluklar ve kuru gözler için sprey ya da damla şeklinde etkili ürünler yer almaktadır. Genelde spreyler veya damlalar göziçine kullanılması gerekirken Optone göz bakım ürünleri gözler kapalıyken de kullanıma uygundur. Dermatologlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda göz sağlığına olumlu etki ettiği kanıtlanmıştır. Optone göz bakım markası geniş ürün yelpazesiyle problemlerinizle başa çıkmaktadır. Ayrıca günlük kullanım için uygun ürünler de bulabilmeniz mümkündür.

Optone Göz Bakım Ürünleri Özellikleri

ActiMist 2si Bir Arada Yorgun ve Rahatsız Gözler için Sprey 100ml: Gözlerinizde ki yağ tabakasının bozulması nedeniyle oluşan kurulukların giderilmesine yardımcı olur. Uzun süre kitap okumak veya teknolojik aletlere bakmak gözleri yorar ve rahatsız hissettirir. Optone, Pro Vitamin B5 özel formülüyle ActiMist 2si1 Arada Yorgun ve RahatsızGözler için Sprey gözün nem tabakasını onarır ve nem dengesini korur. İlk kullanımdan itibaren rahatlatıcı etki göstermektedir. Kutusu açıldığı andan itibaren 6 ay kullanılabilmektedir.

ActiMist 2si1 Arada Sprey 10ml: Birden fazla belirti sonucu oluşan kuruluk sorununa çözüm amaçlayan bu ürün gözde kuruluk hissini azaltmaya yardımcı olur. Göz çevresini nemlendiren etkiye sahiptir. Göz sağlığınızın onarılması ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için Optone göz spreyi kısa süreli kullanımda bile yağ dengesini düzenler. Kutusu açıldığından itibaren 6 ay boyunca kullanılabilir.

Optone Yorgun, Ferahlatıcı Damla: Çeşitli etkenlerden dolayı yorulan gözler için ferahlatıcı bir göz damlasıdır.  Düzenli bilgisayar kullanımı, lensler vb. gibi nedenlerden kaynaklanan bu yorgunluklar zamanla gözde bozulmalara neden olmaktadır. Bu nedenle kontak lenslerle birlikte kullanılmaması gerekmektedir. Optone tek bir seferde 1-2 damla sıkılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.