x

Nuxe Aroma Perfection Lotion Purifiante - Arındırıcı Temizleme Losyonu 200ml

Arındırıcı Temizleme Losyonu

%50 indirim
72,51 TL 36,25 TL
Ref. 30043356
Nuxe Aroma Perfection Lotion Purifiante - Arındırıcı Temizleme Losyonu 200ml

Karma ve yağlı ciltlerin günlük temizliğini tamamlayan arındırıcı ve yatıştırıcı losyonudur.
Tüm yaş grupları kullanabilir.
%97 doğal bitkiden oluşur.
Paraben içermez.
Karma ve yağlı ciltlerin günlük bakımını tamamlayıcı ve cildin yatışırılıp gözeneklerin sıkılaştırılmasını sağlamaya çalışır.
İçeriğindeki biberiye suyu ile nazikçe temizlenmesine yardım etmeye çalışır.
Süsen Çiçeği özü ile gözenekleri sıkıştırmasına yardımcı olabilir.

Sabah ve akşam pamukla uygulayın.
Daha etkili sonuçlar elde etmek için nuxe arındıcı temizleme jeli Nuxe Aroma Perfection Gel Nettoyant Purifiant 200 ml ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Nuxe Aroma Perfection Lotion Purifiante - Arındırıcı Temizleme Losyonu 200ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.