sadsad x
asdasd

Nordic

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Nordic Naturals Dermokozmetika’da!

  Nordic Naturals, tüketiciye dünyanın en kaliteli takviye edici gıda ürünlerini geliştirmektedir. Balık yağı içerikli ürünleri sunma misyonuyla 1995 yılında Kaliforniya’da kurulmuştur. Amerika’daki ilk tatsız ve kokusuz balık yağı üreten Nordic Naturals 6 kıta ve 35 ülkede hazırladığı ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Balık yağı ürünleri kalitesi Norveç’in köklü balıkçılık kültüründen almaktadır. Bilimsellik, üstün malzeme ve üretim standartları ile yenilikleri takip ederek özenle ürünleri geliştirmektedir.

  Takviye edici gıda, adından da anlaşıldığı gibi beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda ek takviye almak için kullanılan ürünlere denir. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjik hissetmek gibi sebeplerden dolayı sıkça tercih edilmektedir. Hem yetişkinler hem de çocukların kullanımına uygun takviye edici gıda çeşitleri bulunmaktadır. Nordic Natural markası da yetişkinlerin ve çocukların sağlıkla kullanabileceği ürün yelpazesine sahiptir. Nordic, 3 takviyelerin yanı sıra vitamin ve probiyotik ürünler de üretmektedir. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında çocuklar için geliştirdiği Nordic Naturals Children’s DHA’dır.

  Nordic Naturals Children’s DHA

  3 ve 6 yaş arası çocukların kullanıma uygundur. İçeriğinde Omega 3 bulunmaktadır. Çiğnenebilir veya yutulabilir forma sahiptir. A ve D vitaminlerini bulundurur.

  Siz de Nordic markasını Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.