x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Nebulizatör sağlık ürünleri, ses dalgaları veya basınçlı hava sayesinde meydana gelen sıvı haldeki ilaçları buhar haline getiren solunum yoluyla alınmasını sağlayan bir elektronik cihazdır. Nebulizatör küçük çocuklarda meydana gelen bronşit, astım ve solunum yolları rahatsızlıklarını önlemek ve ölçülü doza uyum sağlayamayan hastalarda ve ağır astım hastalarında astım ilaçlarının etkili bir şekilde işlev göstermesini sağlamaktadır.

Nebulizatör Vücuda Etkisi

Solunum yolu ile ilgili tüm hastalıklarda kullanılan Nebulizatör sağlık ürünleri her hastanın kullanımına özel olarak hazırlanmış ilaç formları bulunmaktadır. bu sıvı ilaç formlarına Nebül adı verilmektedir. Medikal sağlık ürünü içerisinde kullanılan bu ürün nefes darlığına oldukça iyi gelmektedir. Aşırı düzeyde nefes alamama ve ciddi sıkıntılar yaratan durumlarda kullanılan Nebulizatör sağlık ürünleri nefes alış verişini durağanlaştırır ve nabzı normal bir hale getirir. Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmayan bu ürün herkesin kullanımına değil nefes darlığı çeken kişilerin kullanımına uygundur. Kronik astım ve bronşit hastaları ani ataklar geçirerek nefes almakta zorluk çekmektedir. Ağır bir şekilde geçirilen bu nöbetler hayati risk oluşturabilmektedir. Bu nedenle Nebulizatör sağlık ürünleri oluşan bu hayati önem derecesini ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Anlık nefes yollarının tıkanması sonrasında kullanılan bu ürün nefes yollarını açarak büyük bir rahatlama sağlamaktadır. Nebulizatör sağlık ürünlerini satın alırken oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Medikal sağlık ürünü içerisinde kalite standartlarına uygun cihaz alınması kişilerin sağlığını olumlu olarak etkilemektedir.

Nebulizatör Ürünleri

Omron NE-C28P Kompresörlü Nebulizatör, kalite standartları içerisinde üretilen bu medikal sağlık ürünü evde kullanmaya uygun tipi ile hastaların daha rahat nefes almalarına yardımcı olmaktadır. tüp şeklinde bulunan ilaçlar sayesinde kullanılan bu cihaz ağır astım ve bronşit hastalarının tedavisinde kullanılmaktadır. Doktor tavsiyesi üzerine satın alınması gereken bir üründür. Aksi halde vücut üzerinde alerjik durumlara neden olabilmektedir. İlaçların kullanılması gibi temizlenmesi de büyük bir önem teşkil eden bu ürün derinlemesine temizlenmelidir. Temizlenmeyen cihaz üzerinde nefes almaya devam edildikçe hava direkt olarak akciğerlere ulaşır ve hastalıklı bölgenin üzerine içerisinde kalan ilacın iletilmesine neden olur. Bu bölgeye yapışan ilaç molekülleri yara üzerinde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Ciğerlere doğru çekilen hava ile 2-3 nefesle anlık etki gösterir. tam etki görebilmek için yarım saat beklenmelidir. Nefes darlığı çeken bronşit ve astım hastalarının günde en az 2-3 kere kullanması gereken bir üründür. Bu cihaz sayesinde hayati tehlike gün içerisinde kolay bir şekilde atlatılması için üretilmiştir. 

Nebulizatör

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.