sadsad x
asdasd

Naumed

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Naumed Antiseptik Temizleme Spreyi Dermokozmetika’da!

  Dezenfektan, mikrop, bakteri ve virüsleri yok etmek, üremelerini engellemek için kullanılan kimyasallara verilen isimdir. Genellikle hastalık sırasında ve sonrasında sıkça kullanılmaktadır. Günümüzde sosyal yaşantıda hijyenin sağlanması için sıklıkla tercih edilmektedir. Virüslerin veya bakterilerin en fazla ve hızlı olarak yerleştiği yer ellerimizdir.

  Gün içerisinde farkında olmadan ellerimizi yüzümüze, gözümüze ve ağzımıza götürürüz. Bu durum ellerdeki bakterilerin vücudun diğer organlarına da hızlıca yayılmasına sebep olur. Bu nedenle özellikle pratik kullanımı sayesinde el dezenfektanları sıkça tercih edilmektedir. Naumed markası da geliştirdiği el dezenfektanı ürününü kullanabilirsiniz. O halde gelin birlikte inceleyelim…

  Naumed Antiseptik Temizleme Spreyi

  Bakterilerin %99.9’dan fazlasını öldürerek dezenfekte etmektedir. Dezenfekte etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Elleri tahriş etmez, sağlık bakanlığı onaylıdır.

  Sizde Naumed el dezenfektan spreyini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.