sadsad x
asdasd

Naturopathica

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Naturopathica Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Beslenme alışkanlıklarının yetersiz kaldığı ve sağlıklı beslenemediği durumlarda bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjik hissetmek gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara başvurulmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi takviye edici gıda, normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla; vitamin, mineral, protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet ve tek kullanımlık toz paket, sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlere denir.

  Unutulmamalıdır ki takviye edici gıdalar doğal beslenmenin yerine geçmemektedir. Sadece beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda tüketilmelidir. Takviye edici gıda vücuda mineral ve vitaminler ile dışarıdan destek sağlamaktadır. Sizde beslenmenize ek olarak takviye edici gıda kullanmak istiyorsanız Naturopathica markasını tercih edebilir, ürünü detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Gıda Takviyesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

  Birçok kişi tarafından kullanılan takviye edici gıda ürün seçiminde ve kullanımında bilinci olmak gerekmektedir. Bu noktada ürünlerin kullanım şekli ve miktarı da oldukça önem taşır. Günlük belirtilen dozlardan fazla kullanmak olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu sebeple belirtilen limitlerin dışına çıkmamak ve düzenli olarak kullanmak ürünlerden alacağınız faydayı da beraberinde arttırır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.