sadsad x
asdasd

Naturagen

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
6 ürün

  Naturagen Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Naturagen Kolajen, vücudunuzda kolajen desteği sağlamaya yardımcı olan, günlük beslenme rutininize dahil edebileceğiniz bir takviye edici gıda markasıdır. Farklı aromalara ve kolajen miktarlarına sahip dört farklı formu mevcuttur. Tüm Naturagen ürünleri Tükriye menşeli hidrolize kolajen peptitler içerir ve %100 sığır kolajen ile üretilir.

  Kolajen genel anlamıyla cildin yapısının oluşturulması, pürüzsüzleştirilmesi ve saçların güçlenmesi gibi birçok önemli işleve sahiptir. Kolajen, vücudun elzem proteinlerindendir. İnsan vücudunda kolajen üretimi yaşa bağlı olarak azalma göstermektedir. Bu nedenle kolajen üretimini desteklemek oldukça önemlidir.

  Özellikle 30 yaşından sonra vücuttaki kolajen üretimi yılda yaklaşık olarak %1 veya %2 oranında düşer. 40 yaşına gelindiğinde ise bu oran %20’ye kadar artış gösterir. Peki kolajen kaybına ne gibi etkenler sebep olur? İşte detaylar…

  Uzun süre güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak, düzensiz beslenme, uyku düzensizliği gibi birçok etken kolajen kaybına neden olur. Siz de kolajen üretimini desteklemek, kolajen kaybını durdurabilmek adına Naturagen kolajen takviye edici gıdadan yararlanabilirsiniz. Tüm çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Naturagen Kolajen

  Tablet, tek içimlik sıvı, toz şase ve bulk olmak üzere dört farklı form geliştirmektedir. Tablet form 750 mg, sıvı form 6000 mg, toz şase form ve bulk form ise her porsiyonda 8000 mg kolajen içermektedir. İstediğiniz form ile kolajen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Naturagen kolajen ile cildiniz yenilenir. Optimum cilt yapısını ve sağlıklı cilt görünümünü desteklemek için gerekli temel besinleri sağlar. Bu sayede cildiniz nemlenir, yaşlılık belirtilerinin en aza indirgenmesine yardımcı olur.

  Siz de tüm Naturagen kolajen ürünlerinde Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne hızlı kargo, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.