sadsad x
asdasd

Mustela Ürünleri ve Güneş Koruması

27 Mart 2017
Mustela Ürünleri ve Güneş Koruması

Mustela ürünleri ve Güneş Koruması

Yaz aylarında güneşin sıcaklığı en çok bebeklerin ve çocukların yüzünü güldürmektedir. Bu yüzden çocuklar genellikle yaz aylarının gelmesini dört gözle bekler. Kum içinde saatlerce oynayan çocuklar güneş altında vakit geçirmekten büyük keyif alır. Ancak ışınlar altında uzun süre vakit geçirmek olumlu ve olumsuz sonuçlar doğurur. Bir yandan vücut için gerekli olan vitamini ve enerjiyi sağlar bir yandan da cilt yanıklarının ve lekelerin oluşmasına neden olur. Özellikle bebeklerde ve çocuklarda oluşan hassasiyet bu durumların daha sık yaşanmasına ortam hazırlar. Bunun için anneler ve babalar bebeklerinin cildini korumak için oldukça temkinli davranması gerekir.

Güneş ışınlarının dik olarak indiği saatlerde çocuklar dışarı çıkarılmamalıdır. Kıyafetler özenle seçilmeli ve güneş koruyucu ürünler kullanmak kesinlikle ihmal edilmemelidir. Bebekler için geliştirilmiş özel formüllü Mustela ürünleri, hassas bebek ve çocuk ciltlerine karşı güvenli korumayı gerçekleştirmeye yardımcı olur. Mustela güneş ürünleri cilt yüzeyine yüz de yüz uyumludur. 

Yenidoğan bebekler üzerinde de mükemmel bir koruyuculuğa sahip olan güneş kremleri uzmanlar ve dermatologlar tarafından tavsiye edilen dermokozmetik ürünler içerisinde yer alır. Bu nedenle özel olarak geliştirilmiş patentli formüle sahiptir. Hassas bebek ciltlerine ve güneş alerjisine karşı istenilen bakımı kolayca sağlar. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cilt kızarıklığı, yanma, leke, çillenme gibi dış görünüş üzerinde meydana gelen kötü görüntüyü ortadan kaldırır. Doğal özlerle birleştirilmiş yapısı sayesinde ferahlık ve rahatlık sağlar. Sprey, vücut sütü ve krem gibi birden çok çeşidi bulunmaktadır. Güneşe çıkıldığı andan itibaren vücudun tüm bölgelerini kusursuz bir şekilde korumaya yardımcı olur. Alerjik reaksiyonlara karşı tedbirini alır. Kolay sürülen bir yapıya sahiptir.

Sizde bebeğinizin cildine güvenle kullanabileceğiniz Mustela güneş ürünleri tercih edebilirsiniz. Zararlı etkilere karşı istenilen korumayı gerçekleştirir. Dermokozmetika adresinde uygun fiyatlara satılmaktadır. Sizin için hazırladığımız listeden istediğiniz ürünü inceleyip sipariş verebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.