sadsad x
asdasd

Mustela Stelatopia Serisi

03 Mart 2017
Mustela Stelatopia Serisi

Mustela Stelatopia Serisi

Yenidoğan bebeklerde meydana gelen seboreik dermatit bakımı en zor olan cilt sorunları içerisinde yer almaktadır. Bebeklerin burun kenarları, kulak arkası, dudak kenarlarında ortaya çıkan pullanma ve kuruluk belirtileri ile görünüm açısından oldukça rahatsız edicidir. Özellikle yeni doğan bebeklerde genetik yolla bulaşan Atopili geçici bir alerjik durum olarak nitelendirilmektedir. Dermokozmetik markalar arasında cilt bakım ürünleriyle adından sıkça bahsettiren Mustela, atopik ciltler için özel bakım ürünleri ile kullanıcıların huzuruna çıkmaktadır.

Fransa’da kurulan laboratuvar ortamında geliştirilen Mustela ürünleri, bebeklerde görülen cilt problemlerine karşı onarıcı bakım sağlamaktadır. Yumuşatıcı etkisi ile hassas ciltlere uygulanması kolay ve pratiktir. Mustela Stelatopia ürünlerinin besleyici özelliği bulunmaktadır. Kuruluk ve pullanma gibi sorunların oluşmasına engel olur. Gerginlik hissiyatının giderilmesini sağlar. Düzenli kullanımla Atopiliyi yatıştırmaya yardımcı olur. Yetişkin ve çocuklarında kullanımına uygun ürünlere sahip bir seridir. Onarıcı ve besleyici yapısıyla dış görünüş üzerinde olumlu bir etki yaratır. Canlı ve bakımlı durmak isteyen tüm anne ve bebeklerin kullanıma uygundur. Doğal içeriğe sahip olan ürünler dermatolojik araştırmalardan ve testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir. Kullananlar tarafından büyük bir beğeni kazanan ürünler patentli formülü sayesinde yüz bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. Bu nedenle doğumdan itibaren dermokozmetik bebek ürünleri kullanmak oldukça faydalıdır.

Atopik ciltler için özel olarak hazırlanmış bakım serisini dermokozmetika olarak sizlere derledik. Siz de bebeğinizde veya çocuğunuzda meydana gelen alerjik reaksiyon veya kuruluk sonucu oluşan gerginlik hissiyatını dindirmek adına Stelatopia ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.