x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yeni doğan bebeklerde sıkça görülen atopik dermatit bebeklerde bakımı oldukça zordur. Özel ilgi ve bakım isteyen atopik ciltler yeni doğan ve bebeklerde burun kenarı, kulak arkası ve dudak kenarlarında oluşan kızarıklık ve soyulmaların meydana gelmesi ile varlığını belli etmektedir. Çok kuru ve kuru ciltlerde meydana gelen cilt sorunu atopik ciltler olarak özel olarak adlandırılmaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan Mustela bu cilt tiplerine özel olarak bakım serisi geliştirmiştir.

Mustela Stelatopia Serisi Etkileri

Onarıcı, besleyici ve bakım yaparak etkisini gösteren Stelatopia serisi ürünleri cilt bakımını olumlu bir şekilde etkilemektedir. Ciltte meydana gelen kuruluk ve gerginlik hissini yok etmeye yardımcı olmaktadır. Düzenli kullanım ile kısa sürede etkisini göstermeye başlayan Mustela Stelatopia serisinin içerisinde bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun ürünler bulunmaktadır. Atopik ciltlerde meydana gelen kuruluğun giderilmesi ve tamamen ortadan kaldırılmasında etki sağlayan Mustela Stelatopia cildi, onarır, besler ve bakım yaparak düzenli bir görünüme kavuşturur. Canlı, sağlıklı ve düzgün yüz hatlarına sahip olmak anne ve bebeklerin kullanımına uygundur. doğal içeriğe sahip dermokozmetik,  Mustela Stelatopia serisi ürünleri cilde herhangi bir yan etki yaratmaz. Güvenle kullanılan bu ürünler sağlık bakanlığından onaylıdır. Anti alerjik özelliği ile cildi yıpratmaz ve hasarlara neden olmaz. Cildin doğal parlaklığını geri kazandırır. Kızarıkları yok ederek tüm sorunların kalıcı olarak çözülmesini sağlar.

Mustela Stelatopia Serisi Ürünleri

Mustela Çok kuru ve kuru ciltler için yumuşatıcı krem, anne ve bebeklerin kullanımına uygundur. yeni doğum yapan annelerin yaşayabildiği cilt sorunlarından bir tanesi olan kuruluk Mustela yumuşatıcı krem ile iyileştirilmektedir. Bebeklerde genetik veya dış etmenlerden kaynaklanan kuruluk ise kalıcı veya geçici olarak varlığını sürdürür. Bunun içinde yüz çevresinde oluşan kızarıklık, soyulma ve tahrişin giderilmesine yardımcı olan Mustela yumuşatıcı krem sıklıkla tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Doğal içeriğe sahip olan Mustela ürünleri özel patentli formülü sayesinde anne ve bebeklerin cildine gereken özeni göstermektedir.

Mustela Atopik Ciltlere Özel Banyo Yağı, cilt sorunları arasında bakımı en zor olan atopik ciltlerdir. Bu nedenle özel olarak bakım yapılması gerekmektedir. Vücudun belirli bölgelerinde oluşan hasarların giderilmesi ve yatıştırılması için çeşitli cilt bakım ürünleri kullanımı şarttır. Mustela Stelatopia serisi ürünleri arasında yer alan Mustela Atopik Ciltlere Özel Banyo Yağı, bebeklere gereken özel bakımı sağlamaktadır. doğal içeriklerle hazırlanmış bu ürün banyo suyuna bir miktar katılarak komple bir bakım yapar.

Mustela Stelatopia

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.