sadsad x
asdasd

Mustela Şampuanları

24 Ocak 2017
Mustela Şampuanları

Mustela Şampuanları

Anne ve bebeklerin vazgeçilmez dermokozmetik markası Mustela, geliştirdiği formüller sayesinde cilt bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlar. Yıllar önce Fransız kurucu, bebeklerin sabun dışında bir temizleyici ile yıkanmadığını ve bu durumda cilt yüzeyinde oluşan kurulukların giderilmediğini fark eder. Çözüm olarak kendi geliştirdiği çalışmalar doğrultusunda sabun ve yumuşatıcıyı bir arada kullanarak cilt bariyerlerinin güçlenmesine destek olup kuruluk ve benzeri problemlerin meydana gelmesine engel olur.

Daha sonralarında Expanscience laboratuvarında geliştirilen bu formül, bebeklerin hassas cildine göre uygunluk sağlayarak tüm cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Özellikle Atopik ciltler, konak rahatsızlığı ve alerjik reaksiyonlar durumunda oluşan sıkıntılara karşı yatıştırıcı ürünler hazırlayan Mustela, annelerin hamilelik başlangıcından itibaren yanındadır. Formülünde bulunan avokado peptidleri, Hindistan cevizi gibi doğal bitki özleri içeren ürünlerin kendine has hoş bir kokusu vardır.

Mustela şampuan ürünleri, yenidoğan bebeklerin cilt yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. İlk günden itibaren bebeklerin saç derisinde kullanımına uygun olan ürün derinlemesine temizlik sağlar. Yüz ve vücut bakımında da etkisini gösteren Mustela Bebek Şampuanı, cilt fonksiyonlarının kendini yenilemesine ve daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Cilt bariyerlerinde de mükemmel bir tolerans yükseltici etki yaratarak cildin pürüzsüz ve kusursuz görünmesini sağlar.

Mustela Yenidoğan Şampuan

Temizleyici ürünler arasında jel kıvamına sahip olan şampuan, pompalı şişesi ile kullanıcıların pratik bir şekilde kullanım sağlamasına olanak verir. Mustela doğumdan itibaren bebeklerin cildine özel bakım yapan bir formüle sahiptir. Günlük banyo temizliğinde bebeklerin sudan zevk almasına destek olur, keyifli saatler geçirerek cilt konforunu maksimum seviyede tutar. Nem seviyesinin de ayarlanmasında büyük katkı sağlayan Mustela bebek şampuanı cildi rahatlatır ve nemlendirerek bakımını yapar. İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde barındırmaz. Parabensiz ve Parfümsüzdür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.